Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szivatnak, vagy ezt most...

Zsizsik666 kérdése:

Szivatnak, vagy ezt most komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Mi is elég "spirituális" család vagyunk. Megbeszéljük a tapasztalatokat, csak én így jobban elmélyedtem a témában. Idegesít, hogy főleg az idősebbeknél elterjedt ez. Nem is lenne baj, sok régi babonát összegyűjtöttem, meg történeteket, a baj az, ha már megyek az úton, megállítanak. Kérdezősködnek a vénasszonyok: "Megcsinálnád a lyányomnak ezt a szerelmi kötést, nagyon fontos lenne, megbánod ha nem..." (Mi van?! Nemtudom mire akart utalni. Másik ha összejövünk, ilyen téma van, akkor én is sokat megéltem, sok misztikus történet kering már sajnos rólam, mert néhányan nem tudják befogni, pedig jobb lenne. Szomszédasszony pl. nekemtámad, hogy a "TAHÓ" kártyával jósoljak neki, aztán ha elmegyek inkább onnan, hogy ne röhögjek, akkor még ő van felháborodva, mert nem jósoltam neki. :/

Utoljára az verte ki a biztosítékot, hogy nagyanyám testvére azt mondta, csináljak "budi" babát a férjéről, mert nem bírja, elkezdett panaszkodni, a röhögéstől szétköptem a reggelit az asztalon. Még ő volt megsértődve, mert kinevetem, pedig akkor legalább már megtanulhatná, hogy az VUDU baba, de akkor is elutasítom, én nem látok bele ilyen családi botrányokban, csináljon ő magának, ha özvegy akar lenni, én folyok bele.

Most ez komoly? Vagy szivatnak? Mert nem úgy tűnik, mikor megharagsznak...


2012. szept. 14. 11:00
1 2
 1/13 Antimod ***** válasza:
Hadd kérdezzek én is egyet: komolynak szántad ezt a kérdést?
2012. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez komoly sajnos.

Én mondtam, hogy fogja be a család, meg tesómék, csak ők nagyon szeretnek ilyen történeteket mesélni, pl. hogy szellemidézéskor mi történt, mit jósoltam, stb. De így nem lehet jósolni, hogy a tarot kártyának hajmeresztő neveket adnak, mindig eszembejut, és nemtudok így komoly lenni. Aztán amikor bohóckodnak vele, és leutánozzák a jóslást, oké, viccnek jó, meg szeretünk röhögni, az a baj, csakhogy már valahányszor ránézek a kártyára, a röhögőgörcs elkap. Legutóbb jósoltam, igen rosszakat, magamnak, be is jött, de még akkor sem bírtam megállni röhögés nélkül.

2012. szept. 14. 11:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is jósolnál?:P
2012. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak személyesen szoktam, de már úgy sem tudok...nem vigyoroghatom végig az egészet :D
2012. szept. 14. 11:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérj érte pénzt, méghozzá komoly összeget. Arra szerintem nem vigyorognának annyira.
2012. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem ők vigyorognak,hanem a kérdező.
2012. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ennél nagyobb problémád ne legyen.


Ja, és nem vagyok járatott az ilyen spirituális dolgokban, de azt még én is tudom, hogy nem "Vudu", hanem Voodoo baba.

Nekem nem tűnsz valami elhivatottnak...

Azért röhögsz rajta, mert te magad is röhejesnek tartod az egészet. Az, aki komolyan veszi ezeket a dolgokat, nem hiszem hogy szétröhögné az agyát, mert valaki azt mondja a voodoo baba helyet hogy budi baba.


Szerintem arról van itt szó, hogy te baromira élvezed hogy az emberek sündörögnek körületted mert te a "mágiával" foglalkozol. Ide is azért írtad le ezt a "panasz áradatot", mert vágysz arra hogy figyeljenek rád, hogy eldobják az emberek az agyukat a csodálatos, természetfeletti képességeid miatt.

:)

2012. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen komolyan szivatnak! Tudod, az úgy van, hogy aki korpa közé keveredik, azt megeszik a disznók.
2012. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Zoli jósasszony válasza:
Jót röhögsz mi, kérdező?
2012. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem szivatnak... HÜLYÉT CSINÁLNAK BELŐLED!
2012. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!