Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szivatnak, vagy ezt most...

Zsizsik666 kérdése:

Szivatnak, vagy ezt most komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Mi is elég "spirituális" család vagyunk. Megbeszéljük a tapasztalatokat, csak én így jobban elmélyedtem a témában. Idegesít, hogy főleg az idősebbeknél elterjedt ez. Nem is lenne baj, sok régi babonát összegyűjtöttem, meg történeteket, a baj az, ha már megyek az úton, megállítanak. Kérdezősködnek a vénasszonyok: "Megcsinálnád a lyányomnak ezt a szerelmi kötést, nagyon fontos lenne, megbánod ha nem..." (Mi van?! Nemtudom mire akart utalni. Másik ha összejövünk, ilyen téma van, akkor én is sokat megéltem, sok misztikus történet kering már sajnos rólam, mert néhányan nem tudják befogni, pedig jobb lenne. Szomszédasszony pl. nekemtámad, hogy a "TAHÓ" kártyával jósoljak neki, aztán ha elmegyek inkább onnan, hogy ne röhögjek, akkor még ő van felháborodva, mert nem jósoltam neki. :/

Utoljára az verte ki a biztosítékot, hogy nagyanyám testvére azt mondta, csináljak "budi" babát a férjéről, mert nem bírja, elkezdett panaszkodni, a röhögéstől szétköptem a reggelit az asztalon. Még ő volt megsértődve, mert kinevetem, pedig akkor legalább már megtanulhatná, hogy az VUDU baba, de akkor is elutasítom, én nem látok bele ilyen családi botrányokban, csináljon ő magának, ha özvegy akar lenni, én folyok bele.

Most ez komoly? Vagy szivatnak? Mert nem úgy tűnik, mikor megharagsznak...


2012. szept. 14. 11:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Olyan jót nevettem ezen a kérdésen! :D "Tahó kártya" :D
2012. szept. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha tetszene. De elhivatott vagyok, meg nem mondtam hogy nagy probléma, a vudu, voodoo meg tökmindegy, de azért a budihoz már kevesebb köze van. Épp ez az hogy ne sündörögjenek ott. Akkor h.lyének néznek? én is azt hittem de tényleg föl vannak háborodva, akkor meg miért?
2012. szept. 15. 10:14
 13/13 anonim ***** válasza:

Barátom!

Akár vudu, akár voodoo, a budihoz szerintem nagyon is sok köze van! Én ott húzom le az ilyen magasröptű, művészi, szellemi termékeket.

2012. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!