Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Van egy barátom (mindketten fiúk vagyunk) akivel kerül fordul egymással álmodunk ez miért van. És az álmokban mindig szeretgetjük egymást (tudomásom szerint hetero ő is) az a baj hogy az érzelmeimet kezdi már megbillenteni. Vele régebben nagyon jó barátságban voltunk mindig együtt voltunk. Aztán elgyengült ez a barátság ő azóta nem is szokott kimozdulni a házból mindig csak játszik a gépen.

Régen is álmodtunk egymással (egy egy alkalommal szexelünk is álomban és ezt ő is álmodta már) aztán ahogy a barátságunk elgyengült ezek az álmok elmúltak. Most 1-2 hete újra elkezdődött szerintem nála is. Kb 3-4 hónapja gyengült el ez a barátság.



2012. okt. 3. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy b*zik vagytok. Nyugi régen mi is azok voltunk, dákó bátyóknak hívtak bennünket. Minden nap seggre pacsit és fülbe kukit játszottunk. Nem volt finomkodás, a legközelebbi fánál le a gatyát és dúr bele. Majd kinövitek, én is kinőttem és már unokáim vannak.
2012. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!