Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történhetett?

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Nagy a házunk, sok állat él benne. 2 hete reggel arra keltem hogy eltűnt két tyukom, pedig az ól be volt zárva. Körűl néztem de semmi nyom. Eltellett úgy 2 nap, megint eltűnt két tyuk. Hivtam feleségem, hogy mondom lássa e hogy fogytak a tyukok. Együtt még jobban átnéztük, de nincs semmi rés ahol beférne valami állat. Mikor még öt eltűnt áthelyeztem őket máshuva, de furdalt a lelki ismeret. Raktam egy darab kúbászt estére a régi tyuk ólba hogy mi lesz vele reggel és el is tűnt. Nem tudtam már hová fordulni, feleségem mondta kérdezzem meg itt, mert már nem találunk ésszerű magyarázatot. Nem vagyok nagy babonás, de van valami lény, ami át tud lépni a zárt ajtokon?

2012. okt. 17. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok, odaszoktattátok magatokhoz a cigányokat...Most nehéz lesz őket elkergetni!
2012. okt. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Cigus ondoritisz vagy vulpes vulpes, esetleg mustela nivalis lesz.
2012. okt. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerelj fel egy párszáz forintos mozgásérzékelőt... akár fénnyel, akár szirénával fog riasztani, ha mégiscsak jönne valaki.... de te is bent aludhatnál az ólban, a fejed alól nem fogják kilopni a tyúkokat. Anyósod nincs?
2012. okt. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Dikh má, én voltam, ne haragudj drága tezsvérem, de négy puját kell etessek, oszt a segílyt már elittam.

Kolompár Gazsi

2012. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Antimod ***** válasza:
Ha egy lény át is jut a zárt ajtón, szerinted a tyúk hogyan jut át rajta kifelé?
2012. okt. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nincs nekem annyi pézem.

Hát nem tudom, ezért kérdezem, mivel a kúcsot magammal viszem, rés nincsen az ólban és még is valahogy tűntek a tyukok.

2012. okt. 18. 09:51
 7/11 Malats ***** válasza:
:DDD köszi a vidám reggelt kèrdezö!
2012. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért cidám? Inkább szomorú.
2012. okt. 18. 10:45
 9/11 Quorra ***** válasza:
Chupacabra hungaricus
2012. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sl zoli ***** válasza:
cserélje le a zárat, ha utána is tűnnek, akkor ráér gondolkodni, hogy mi történhetett. Vagy éjjelt szánjon rá, és maradjon kint, amíg jó az idő.
2012. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!