Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy ennyire nem...

Mi az oka, hogy ennyire nem vagyok megelégedve a testem bizonyos tulajdonságaival? (Valójában, nem is az okok keresése a lényeg. )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan nincsenek megelégedve magukkal, de én "beteges" módon gyűlölöm a kinézetem.

A legfőbb okok:

-Sötétbarna szemeim vannak, és én ezt gyűlölöm, legszívesebben kikaparnám őket, vagy egy injekciót belenyomnék, mellyel világoskék festéket juttatnék be. Imádom a kék (főleg világosabb kék) szemeket.

-Középbarna hajam van, és sötétbarna, erős szemöldököm. A hajideálom a szőke, és/vagy a vörös. A szemöldökideálom pedig az alig látszódó, gyenge szemöldök, esetleg, ha erősen látszódik is, akkor szőkésvöröses színe legyen.

-Alig van arcszőrzetem, ami van, az is gyenge szálú, pedig borotválom hetente egyszer-kétszer is. Azt szeretném, hogy sűrű és erős legyen, akkor azonnal növesztenék legalább kecskeszakállat, és mellé hosszú hajat.

Miért nem nézek ki úgy, mint egy kelta, vagy egy skandináv?????? Miért kellett a lelkemnek ezt a testet választania????

Majd megőrjít a tudat, hogy így nézek ki, néha kínomban már saját magam verem.

19 (lassan 20) F.


2013. febr. 28. 00:11
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

18:11


Voltam már korábban "diliházban", összesen több hónapnyit. Teletömtek gyógyszerekkel, mellékhatásként megnőttek a melleim is, azóta is nagyobbak a kelleténél, és még most a 184 centimhez 93 kg-ra vagyok hízva. A fejem, és arcom formája is ronda, vállas sem vagyok, kicsik a kézfejeim...

A másik, hogy volt árja-típusú ősöm (apai nagyapám), csak sajnos az anyai nagyapám fekete hajú, spanyolos típusú, nem fehér, de azért nem kreol bőrrel. Hatalmas gyűlöletet érzek iránta emiatt, de egyúttal szeretem is, mert jó ember, és mégis csak a nagyapám. A 42 éves nagybátyámnak pedig alig van néhány szál arcszőrzete, félek, anyai ágon ezt öröklöm.

Büszke vagyok a világképemre, remélem, hogy nem fog változni, viszont, kilátástalannak tartom az életem, sokat szenvedek lelkileg... mostanában minden rossz...

Lelki szempontokból nagy ellentétek a jellemzőek: például a zenei érdeklődésem nagyjából a folk metal "körül forog", de szeretem Miike Snow néhány számát is. Ezt azért írtam, mert a zenének "lelke van", és szerintem bizonyos szintig jellemzi az egyént.

2013. márc. 1. 22:26
 12/28 A kérdező kommentje:
Amikor jobb hangulatom van, és eszembe jut ez az egész "dolog", akkor kissé hülyén érzem magam, és nem értem, miért ilyen nagy a "különbség" két hangulati időszakom között.
2013. márc. 2. 15:48
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, sok nő nevében elmondhatom, hogy a latinos kinézet igenis vonzó tud lenni, viszont a szakáll meg bajusz nem, nem értem, miért kell neked ennyire. A vörös hajról annyit, hogy a férjemet rengetegszer csúfolták gyerekkorában miatta, szóval a gyakorlatban nem annyira áldás, inkább átok.
2013. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
5év múlva olyan szőrös leszel,meglátod!Amugy eredeti szőke hajú lány az ritka!Barna hajú,szemű lánnyal szóba se állnál?
2013. márc. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

20:30

Nem latinos a kinézetem, csak nem árja.

Az apai nagyapámnak nagyon vörös haja volt, szeplős arccal. Büszkén járnék az utcán, ha úgy néznék ki.

Ráadásul, van a két szemöldököm között egy himlő-nyom... olyan, mintha a harmadik szememet "jelölné". Ezt is utálom magamban... miért kellett annak idején elkaparnom...

2013. márc. 4. 10:54
 16/28 A kérdező kommentje:

23:24


Szóba állnék barna szemű, hajú lányokkal is, csak "utódlás" szempontjából nem felelnek meg. Bár nem is akarok gyereket.

Sajnos, teljesen el vagyok zárkózva a világtól, alig van néhány, velem egykorú ismerősöm.

2013. márc. 4. 10:58
 17/28 anonim ***** válasza:
A himlőnyomot szerintem kozmetikus helyre tudja hozni,próbáld meg.
2013. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
51%

Idézet a Wikipédiából: "Az indoiráni népek vagy 19. századi elnevezéssel árják..."

Ők pedig jellemzően nem szőke hajúak kék szeműek...

2013. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Pedig igen. Attól még, hogy benne van a nevükben az "iráni", és keletről jöttek, jellemzően szőkék és kék szeműek. Van egy könyvem, ami erről szól.

De ha szerinted nincs igazam, akkor az indoeurópai szó biztos megfelelő.

2013. márc. 4. 19:47
 20/28 anonim ***** válasza:
Az ugyanaz, abban is benne van az" -indo-" ami indiára utal. Ott sem szőkék!
2013. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!