Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy ennyire nem...

Mi az oka, hogy ennyire nem vagyok megelégedve a testem bizonyos tulajdonságaival? (Valójában, nem is az okok keresése a lényeg. )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan nincsenek megelégedve magukkal, de én "beteges" módon gyűlölöm a kinézetem.

A legfőbb okok:

-Sötétbarna szemeim vannak, és én ezt gyűlölöm, legszívesebben kikaparnám őket, vagy egy injekciót belenyomnék, mellyel világoskék festéket juttatnék be. Imádom a kék (főleg világosabb kék) szemeket.

-Középbarna hajam van, és sötétbarna, erős szemöldököm. A hajideálom a szőke, és/vagy a vörös. A szemöldökideálom pedig az alig látszódó, gyenge szemöldök, esetleg, ha erősen látszódik is, akkor szőkésvöröses színe legyen.

-Alig van arcszőrzetem, ami van, az is gyenge szálú, pedig borotválom hetente egyszer-kétszer is. Azt szeretném, hogy sűrű és erős legyen, akkor azonnal növesztenék legalább kecskeszakállat, és mellé hosszú hajat.

Miért nem nézek ki úgy, mint egy kelta, vagy egy skandináv?????? Miért kellett a lelkemnek ezt a testet választania????

Majd megőrjít a tudat, hogy így nézek ki, néha kínomban már saját magam verem.

19 (lassan 20) F.


2013. febr. 28. 00:11
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Az "indo" szó az ősiségre, bennszülöttségre utal, ha jól tudom, semmi köze Indiához.
2013. márc. 4. 20:00
 22/28 anonim ***** válasza:
51%

"Az indoiráni népek vagy 19. századi elnevezéssel árják az indoeurópai nyelvcsaládhoz tartozó indoiráni nyelveket beszélő népcsoport, amely a feltételezések szerint az i.e. 2. évezredben közép-ázsiai szálláshelyéről több hullámban keleti és nyugati irányba kirajzott..."

Mi is árják vagyunk, együtt éltünk az iráni népekkel, még jóval a honfoglalás előtt, a kalandozások idején. A germánok is. A keltáknak viszont semmi közük az árjákhoz. Az igazi árják soha nem is szerették őket, ellenségek voltak! (Egyébként a germánok között is sok barna hajú, barna szemű van!)

Szóval te árja vagy. Örülj neki, és próbáld ez alapján átértékelni a véleményedet, az értékeidet! Ne akarj kelta lenni, ami nem is lehetsz, mivel nem oda születtél.

2013. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként Hitler, aki annyit beszélt az árják fontosságáról, természetesen magát is annak számítva, szintén barna hajú, barna szemű volt!

Ehhez mit szólsz? Mennyi bizonyíték kell neked, hogy végre örülj annak amilyen vagy?!


A többit amit kifogásolsz magadon egy kis edzéssel helyre lehet hozni 1 hónap alatt. Természetesen vegetáriánusnak kell lenned hozzá! Csak úgy fog menni!!!

2013. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Dehogy vagyunk árják, semmi közünk hozzájuk sajnos.

Tudom, hogy a kelták nem árják, de jellemzően szőke, vagy vörös hajuk van. Igaz, hogy sokat harcoltak annak idején a kelták és a germánok egymás ellen, de hasonlítanak külsőleg egymásra.

2013. márc. 4. 20:18
 25/28 A kérdező kommentje:
Hitler nem volt árja.
2013. márc. 4. 20:22
 26/28 A kérdező kommentje:
2013. márc. 4. 20:23
 27/28 anonim ***** válasza:
Elolvastam a linket, szerintem ez csak szenzációkeresés!
2013. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Azt hiszem az ilyenekre mondják, hogy Kiszel Tünde férfi változata.

Amúgy egyik ismerősöm mesélte, hogy neki úgy lett sűrű az arcszőrzete, hogy vagy ezerszer lehúzta borotvával. Próbáld ki, aztán irány kapuvár.

2013. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!