Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kapcsolatba...

Hogyan lehet kapcsolatba lépni a meghalt emberekkel?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne, és csak normális válaszokat szeretnék!

2013. márc. 21. 09:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen jól mondod utolsó, és pontosan azt is fogom tenni, megkeresem őt akárhol is van, majd ha én is a túlvilágon leszek sokkal könnyebben megtalálom és akkor együtt leszünk örökre, köszönöm minden bunkó válaszotokat.
2013. márc. 21. 10:35
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
Az EVP pusztán az elektromos hangrezonanciát tudja megmutatni, amit lényegében minden elektromos eszköz gerjeszt. Pl nekünk az egyik csillár alatt csinál hasonlót, furcsa, ha az ember alá áll. Mintha halkan sípolna.
2013. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 tetris ***** válasza:
67%

Csendesedj el, vedd elő a képét, gyújts egy gyertyát, és gondolj rá. Tedd fel a kérdéseidet. Valahogy talán válaszol rá. Esetleg álmodban megjelenik, vagy valami közvetett módon kaphatsz választ. Például egy olyan mondatot hallasz valahol a következő napokban, ami tökéletes válasz lehet a kérdésedre. Egy mondatot a tévéből, a rádióból, emberek beszélgetéséből a buszon, rápillantasz egy cikk fősorára, ilyesmiképpen üzenhet közvetetten. Csak figyelni kell, és meglesznek a válaszok.

Persze csak annak, akinek van füle az ilyesmire. Aki nem hisz az egészben, az nyilván ennek se fog jelentőséget tulajdonítani.

2013. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Napkiraly ***** válasza:
70%

Fogadd el, hogy nem fogtok már kapcsolatba kerülni amíg élsz. Ha akarod, higyj abban, hogy a halálod (természetes halál!) után találkozhatsz vele, addig nem. Minden más megoldás hiú remény, átverés, vagy még rosszabb! Akik szerint ez lehetséges, azok is úgy gondolják,ha mégis azt gondolod vele lépsz kapcsolatba, valójában az ő alakját felvett démonok kísértenek téged. A halottak helye a túlvilágos van, az élőké pedig itt. A te dolgod, hogy éld az életed.


Üdv: egy boncmester


/eredetileg le akartam írni hogy a legegyszerűbb kapcsolatba lépni halottakkal, de zaklatott vagy, jobbnak látom a komoly választ/

2013. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Skywalker33 ***** válasza:
24%

ne tedd!

visszatartja a halottat, téged meg megszállnak meg karmát teremtesz magadnak is ráadásul. Plusz nem tudod kivel beszélsz, 99% átverés a vége...

Az ima jó érzésekkel, tiszta szívvel segít csak az elhunytnak!

t.

2013. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Baranya Nikoletta válasza:
37%

én hiszek abban, hogy megtalálhatnád a módját, hogy kapcsolatba lépj vele. Ez az én személyes véleményem.

Ettől függetlenül azt kell tanácsoljam, hogy próbáld meg ne keresni őt! És nem azért mert 'elment' vagy 'démonokkal fogsz beszélni' Szimplán azért, mert nem erre van szükséged. Fel kell dolgoznod, hogy egy szeretted, az életedben az egyik legfontosabb személy nincs többé. Most magaddal kell foglalkoznod, őt meggyászolnod, és megpróbálni minden erőddel normális életet élni.

/egy lány, aki átélt már hasonlót/

2013. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Ne tedd! Én ugy szoktam vele beszélni hogy kimegyek hozzál a temetőbe mondom neki valamit vagy gyujtok egy gyertyát. Àltalában olyankor álmodok vele.
2013. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
csukd be a szemed és mély csendben gondolj rá. gondolj erősen arra, amit szeretnél neki mondai és a fejedben megkapod a választ. Sírj sokat, az jól tesz. Nem fog megjelenni és beszélgetni veled, viszont a udat alattidban tudtok kommunikálni. sok sikert! :)
2013. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszotokat...már úgymond "jobban" vagyok, és felfogtam, hogy nem lehetséges a szellemidézés..
2013. jún. 9. 21:35
 20/22 Bence87 válasza:
61%
Viccen kívül van sok olyan tudós, aki ezzel foglalkozik teljes munkaidőben, tudományos módszerekkel próbálnak kapcsolatot teremteni más dimenzióban lévő lényekkel.
2013. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!