Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy valaki ennyire szerencsétlen looser mint én?

Figyelt kérdés
Csak én nem tudok összeszedni egy normális, rendes barátnőt? Van egy lány, aki hát már kicsit több volt mint tetszett nekem, erre megint kijelenti, ő barátságnál többet nem tud elképzelni... Egy világ dőlt össze bennem már megint. Van az a mondás, ami nem pusztít el megerősít... na akkor én már nagyon erős vagyok ideje lenne stagnálnia a folyamatnak. Biztos ott a hiba, hogy túl kedves vagyok... fenébe is a kedvességgel mostantól kőbunkó leszek, ennél minden jobb... egy kész tahó ... De akkor is hogy a fenébe lehet, hogy vannak azok a pasik, akikre én ha csaj lennék rá se néznék(na most el kell mondanom, nem vagyok szőke herceg fehér lovon, de azért bizonyos határok között mozgok)és mind barátnővel járkál. Most jönne az, hogy biztos nagyok az elvárások... hát nem talált, mert azt mondják nekem ritka rossz az ízlésem. Vannak a 13 éves kis... a legnagyobb gondjuk, hogy milyen pózban csinálják... nekem meg 20 éves létemre barátnőm sincs.
2010. ápr. 27. 08:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

[link]


ennyi

remélem segítettem

2010. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ezt olvastam, és igaza van...
2010. ápr. 27. 08:32
 3/29 A kérdező kommentje:
Mármint igaza van az elején, a b.zis részt meg hagyjuk ki. :)
2010. ápr. 27. 08:46
 4/29 anonim ***** válasza:

"A csajok a túlzottan kedves, aranyos fiúkat szeretik"

Ezt legfőképp szüleink nevelték belénk (teljesen megindokolható okból), hogy a körülöttünk

lévő emberekhez kedvesek legyünk, és így bánjunk a nőkkel is. Sajnos a tapasztalat azt

mutatja, hogy a nők a túlzottan kedves srácokat elég gyorsan lekoptatják, és nem éreznek

irántuk semmi különösebb vonzalmat, sőt legtöbbjük KIHASZNÁLJA a papucs férfiakat és a

hátuk mögött kiröhögi őket.

Akkor vajon mi fogja meg a nőket, ha nem a túlzott kedvesség? Hamarosan erre is fény derül,

ha tovább olvasol.



A pua.hu oldalon van 2 ingyenesen letölthető könyv,

az "Attraction Code" és a "Mex ingyenes könyv"


ezek talán segítenek kivédeni azokat a női mechanizmusokat, amik baráttá degradálnak téged a szemükben. Ilyen shit teszt, meg hasonlók kivédései.


Mások majd úgyis jönnek az "add önmagad" dumákkal, meg az ilyen hülyeségekkel.


Előző voltam

2010. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Hááá szerintem megvan mind2. Csak valahogy nem én vagyok az, de ennek meg kell változnia.
2010. ápr. 27. 08:53
 6/29 anonim válasza:

Tegyél fel képet magadról IDE!


Lehet valaki beindul majd rád....ez most komoly!


Én már nagyon kiváncsi vagyok!

2010. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne tegyél fel képet, mert dr Anusz rovatába lesz csatolva :D
2010. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Biztos sokan mondták már, de ne izgulj, fogsz találni valakit. a fő probléma veled az önbizalom hiánya. márpedig ezt a csajok hamarabb kiszúrják, mint rex felügyelő a kokaint.

Onnan tudom, hogy én is ebben a cipőben jártam. ráadásul én akkoriban elég komolyan néztem ki, mert napi 3-4 órát edzettem, 80 kg színizom voltam, mégis semmi. 2 éves koromig. Akkor egy csaj végre hajlandó volt lefeküdni velem. persze utólag kiderült, hogy nem én voltam a vonzó neki, hanem a bmw, amivel közlekedtem( igen, fateré) de ez addigra már annyira meglódította az önbizalmam, hogy képes vagyok kocsi nélkül is csajozni, bárhol, bármikor. Ugyan azóta a sporttal leálltam, és elhíztam, de az önbizalmamnak köszönhetően " bárkit kidumálok a bugyijából" - ezt egy volt csajom mondta.

szóval neked is csak egy löket fog kelleni, utánna menni fog, csak ne görcsölj

Aztán egy véletlen átlendített a holtponton.

2010. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
bocs, 21 éves koromig
2010. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ember, én megtaláltam az igazit. Mintapasi voltam, de úgy tűnik nem ez kell neki. :D Hát akkor hajrá, majd jól megbánja. A napiszaros cikknek száz százalékban igaza van. :)
2010. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!