Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szellemekr...

Mi a véleményetek a szellemekről? Tényleg léteznek, vagy ez csak az emberi elme egyik buta szüleménye?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 17:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 Starman ***** válasza:
32%
A TLC született médium című műsora egy nagy csalás. Az a nő egy büdös k**va. Bárki eltudja mondani, hogy anyukád nagyon szeret és, hogy mindig vigyázni fog rád a "túlvilágból". Az a nő egy csaló és az egész műsor meg van játszva.
2013. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim válasza:

mint tudjuk, a tévé csakis a tömény igazságot sugározza.


-_-


A szellemek az én felfogásomban léteznek, de nem olyan formában, mint az emberek azt általában gondolják.


Szerintem tényleg az elme szüleményei, és olyan formában léteznek, mint pl. amikor a villamoson valaki kiabál a semmi közepébe meredve. Neki ott VALÓSÁGOSAN létezik valaki, aki nem hagyja békén. Csak ezt a számára valóságos valakit csak az ő agya hozta létre. Számára valóban létezik.


A szellemtörténetek, meg lélekvándorlás meg hontalan lelkek meg társai ügyében én is inkább a biológiai megközelítést vallom magaménak.

2013. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
Nyugi én sem hiszek bennük. Szellemek nincsenek!!!
2013. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
Tudod mit oreg legyen egy jo napod: igen, kitalalt musor.
2013. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 Starman ***** válasza:
Mert csalás is. Nem kell minden szart elhinni, amit a TV-ben látsz! Sok hülye ember van ezen a bolygón, akik fogékonyak az ilyen hülyeségekre, akik nem gondolkodnak, csak elhisznek minden szart, amit mondanak nekik.
2013. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:
ott a pont! ez teljesen abszurd dolog! kitalált. csak arra vannak az ilyen műsorok,h a hiszékeny embereket átverjék!:) és persze a legtöbb ember bedől:)
2013. jún. 10. 20:06
 17/67 Starman ***** válasza:
Javaslom ezeket az oldalakat mindenkinek, akik nem hisznek az okkult szarokban és a túlvilági hülyeségekben: [link] és az [link]
2013. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 Starman ***** válasza:
Ezek vallás és fanatizmus ellenes honlapok!
2013. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 A kérdező kommentje:
a vallás az szükséges,de a szellemekkel én is úgy vagyok,h nem léteznek:)
2013. jún. 10. 20:30
 20/67 anonim ***** válasza:
69%
Én is szkeptikus voltam amíg át nem éltem
2013. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!