Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szellemekr...

Mi a véleményetek a szellemekről? Tényleg léteznek, vagy ez csak az emberi elme egyik buta szüleménye?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 17:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
Az előző ezo maszlagot azért hagynám.
2013. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 Antimod ***** válasza:

Segítek:


[link]


Gondolom nem olvastad el őket 15 perc alatt. Nem cáfolhatatlan kísérletek, mert nem kísérletek - megfigyelések, azok összegzése, cáfolatok keresése - amely alapján konklúzióként feltételezik, hogy a választ a modern orvostudomány keretein belül nem lehet megadni, mert az átélt élmények alapja aligha lehet bárminemű agytevékenység.

2013. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 Antimod ***** válasza:

"Az előző ezo maszlagot azért hagynám."


Egykor az elektromos energia is "ezo maszlag" volt, a repülésről és a kvantum-összefonódásról nem is beszélve.

Száz év múlva jót fognak mulatni ezen valakik.

2013. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
Az egészet össze foglalva. Mindkettőnknek csak egy elmélete van. Egyikre sincsen bizonyíték. Össz visz az én állás pontom azért valószínűbb mert a tiédhez annyi dolog feltételezése szükséges hogy az már abszurd.
2013. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:

"Nem cáfolhatatlan kísérletek, mert nem kísérletek - megfigyelések, azok összegzése, cáfolatok keresése - amely alapján konklúzióként feltételezik"


Na ezért is nem nevezném bizonyítéknak és a modern orvos tudomány keretein belül megadható rá a válasz csak nem vagy hajlandó elfogadni.

2013. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 Antimod ***** válasza:

"a modern orvos tudomány keretein belül megadható rá a válasz csak nem vagy hajlandó elfogadni."


Még mindig nem olvastad el a tanulmányokat.

Ha elolvastad volna, akkor tudnád, hogy először is nem én nem fogadom el az orvostudomány keretein belül megfogalmazott HKÉ-elméleteket, hanem orvosok, konkrét, megvizsgált esetek alapján. Szépen le van írva, miért nem lehet agytevékenység az egész alapja, egyenként, tételesen cáfolva a szóba jövő magyarázatokat.


Ha logikusan belegondolsz, egy műtét során átélt TKÉ már csak azért sem magyarázható meg orvosi értelemben, mert a páciens az ágyról, csukott szemmel aligha láthatta, mi zajlik pl. a feje mögött, vagy a műtő falain kívül. Utólag mégis számos/számtalan esetben részletes, kimerítő leírást adtak róla.

2013. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
az igaz hogy csak átfutottam. Az oldal az úgy hiteltelen ahogy van. Az egyik cikben pl. egy kardiológus foglalkozik a témával. Ez nálam teljesen hiteltelen.
2013. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 Antimod ***** válasza:

"Az egyik cikben pl. egy kardiológus foglalkozik a témával. Ez nálam teljesen hiteltelen."


Nálam nem, ugyanis szakfolyóiratokban is publikált a témában. Neked akkor mi a hiteles? Dr. Eben Alexander agysebész már jó lesz? (Keress rá, ő saját maga is átélt egy mély HKÉ-t, bár klasszikus testenkívüli élménye nem volt.)

2013. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
Találtam egy neurológust is, csak utána néztem és rendesen bírálta az orvosi közösség
2013. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:

Ha-ha, ez nevetséges ami itt folyik.

Kértetek honlapot, ami azt igazolja hogy az orvosok, betegek stb. beszámolnak az élményekről és vissza is igazolják. Megkaptátok a honlapot.

Erre mi jön? " nekem ez nem hiteles"...könyörgöm, akkor mi kell? Megkaptad amit kértél, most már az sem jó.

Szóval szerintetek az összes orvos hazudik, aki felszólalt ebben a témában. Mert jóformán ezt mondjátok.

De azt még mindig nem válaszoltátok meg, hogy hogyan lehetséges az hogy a beteg látta mi történik körülötte mikor pl. újraélesztették, ki mit csinált vagy épp a folyosón mi volt vagy a szomszéd szobába mi történt? Ezeket teljesen egyértelműen nem tudhatta, azonban sokszor miután "felébredt" szépen visszaigazolódott az amit mondott. Ezt támasztották alá a szobában lévő orvosok, nővérek, vagy éppen a folyosón lévő biztonsági kamera.

2013. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!