Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A múltkor megpróbáltam démont...

A múltkor megpróbáltam démont idézni, és szerintem sikerült, de nincs még ebben tapasztalatom, valamit elrontottam?

Figyelt kérdés
Azóta néha furcsa neszeket hallok és néha egészen beszédszerűt, amit nem lehet érteni, tárgyak amiket biztos, h nem mozdított el senki kerülnek más helyre, és sokszor van rossz érzésem csak úgy spontán.... Mi történhetett?
2013. okt. 25. 18:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát,igen,vannak ilyen emberek,akik tapasztalat nélkül mernek ilyen félelmetes,és veszélyes dolgot csinálni!

De ez a te jövőd....

Én még máig nem tudom,hogy mért kell démont idézni,ha azt sem tudod,hogy mi az.....

A második kérdésedre válaszolva:Az történhetett,hogy sikeresen megidéztél egy démont,vagy egy szellemet.

2014. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!