Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Más is tapasztalt már hasonlót?

Más is tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés
Este amikor már majdnem alszom, de valahogy mégsem, olyan mintha álmodnék. Azt álmodom hogy zuhanok, vagy hogy leesek az ágyról. És erre felébredek, és látom hogy sehonnan nem estem le, zuhanni meg fôleg nem. Azt is megfigyeltem ( ez már rengetegszer történt velem) hogy ez a furcsa, zuhanós álom csak akkor jön elô, ha mégcsak félig alszom, tehát valamennyire ébren vagyok. Nem is álom (mivel nem látok semmit, olyan mintha csukva lenne a szemem) inkább egy érzés hogy zuhanok. Mitôl lehet? Mással is fordult már elô?
2013. dec. 12. 10:12
 1/8 anonim válasza:
Szia-igen,pontosan énvelem is előfordult már ilyen,de hogy mitől van ez az érzés az embernek,nem tudom?Nem lehet, hogy az "agy játéka" elalvás előtti állapotáról van szó????
2013. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
bármitől is van, semmi köze az ezoteriához.
2013. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 - de. pontosan erről van szó. mindenkivel van ilyen aki nem alszik el hirtelen.
2013. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
óóó, de még mennyiszer xD és tökre utálom, mert olyankor annyira megijedek.!
2013. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)


2.nak: tudom hogy semmi köze hozzá, de nem tudtam milyen kategóriába feltenni a kérdést és láttam hogy az ezoban szoktak álmokkal meg hasonlókkal foglalkoni. Mégis hova kellett volna tennem, a sport vagy az állatokat rovatba???! -.-"

2013. dec. 12. 12:27
 6/8 A kérdező kommentje:
*állatok rovatba?
2013. dec. 12. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is szokott ilyen lenni.
2013. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyesek szerint ilyenkor zuhansz az álmok világába ! Velem is van ilyen !
2013. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!