Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szkeptikusok miért nem...

A szkeptikusok miért nem mennek át másik fórumra?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom miért nem lehet elhúzni innen?

Össze vissza trollkodtok minden kérdést, és nem , nem csak a trollkodók hiába mondjátok hogy csak ők, ti is ugyanúgy gúnyolódtok meg hülyeségeket írtok be, elbohóckodjátok.

Undorító amit csináltok, nincs normális életetek? És még ti szidjátok az ezósokat?

Menjetek és írjatok a szkeptikus fórumra, ott egymással elröhögcsélhettek meg veregethetitek egymás vállát és ne itt tegyétek tönkre a kérdéseket, amikre komoly válaszokat várnak. Mit nem lehet ezen felfogni? De a többi hasonló kaliberű emberre is igaz ez nem csak a kiemelt személyekre.


Ilyenekre gondolok:

" lehetséges h nem normális vagy?

lehetséges h nem szedted be a gyógyszereket, és már keresnek is a fehér ruhában az ápolók? "

stb. minden nap más

"kérdező neked elmentek otthonról"


SOkat fellehetne még sorolni.



2013. dec. 15. 19:52
1 2 3 4 5
 11/46 Szecsői Tibor ***** válasza:

"Undorító amit csináltok, nincs normális életetek? És még ti szidjátok az ezósokat? "

Bezzeg a te hisztid mennyivel jobb...

Egyébként nem értem, kb. hetente borul ki ezen valaki. Ez egy nyílt fórum, bárki regisztrálhat, és amikor utoljára néztem, még szólásszabadság volt. Ezen kívül, ahogy fentebb írták, miért volna jobb, ha nem volnának ellenvélemények? Csapkodhatnátok egymás hátát, hogy, "fúdejóvoltál, hogy a 137. ufódat láttad tegnap, pedig alig ittál egy másfél litert"...

2013. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

""Undorító amit csináltok, nincs normális életetek? És még ti szidjátok az ezósokat? Bezzeg a te hisztid mennyivel jobb... "

Csak hogy van egy kis különbség. Én nem írok be direkt szemétséget és hülyeséget egy kérdéshez, ha valaki értelmeset kérdezett. Ezek az emberek meg igen.


"Jigsawnak van humora, becsüljük meg"

Imádom a humort, azt se bánom ha valaki vicceset ír be, de ha neked Jigsaw egy humoros figura, akkor te neked nem kell sok a nevetéshez. Még csak a szám se kanyarodott el a beírásaitól.


#5-ös válaszoló. Nem azt mondtam hogy a troll kérdésekre értelmes választ kell adni. Meg igen, direkt olyat emeltél ki ami nem a legjobb kérdés, de ezekre akkor sem az a megoldás hogy valaki azt írja be hogy "menj el orvoshoz" hanem szépen kihelyesbíteni a kérdezőt NORMÁLISAN. Amúgy meg vannak értelmes kérdések, a legtöbbjét meg direkt akkor is elszórakozzák.


Ez a KRUTOJ PRIANIK sem volt itt eddig, biztos valami új hül ye regje, mert ugyanolyan trollkodásokat ír be.

"Miért nem mentek akkor ti másik fórumra ennyi erővel? "

" A nem trollok miért nem mennek el innen másik fórumra? "

Ember, mivel ezotéria topic jó hogy itt vagyok, mert érdekel . Normális vagy-e?


"Az abszolút hülye kérdésekre meg nem lehet normálist választ adni. A trollkodással megpróbáljuk felhívni a kérdező figyelmét a saját butaságára. "


Gratulálok akkor ha neked ez szerinted így korrekt. Mint írtam a normális válasszal, kihelyesbítéssel hívd fel a kérdező figyelmét a tévedésére, ne pedig az ostoba trollkodással, mert azzal csak magadra haragítod meg szerintem elég szánalmas ilyet csinálni a részedről is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5146..

Tessék ez egy érdekes kérdés.

De ha nem is értesz vele egyet, miért kell olyat írni hogy "Állj le a drogokkal"??

De végig lehet olvasni az első három oldal válaszát, pont az említett felhasználók is szerepelnek benne, ha nektek ez helyes és így a jó akkor ahoz csak gratulálni tudok és szánalmas banda vagytok.

2013. dec. 15. 21:23
 13/46 anonim ***** válasza:

Elég sokan itt fogalmi zavarban vannak . Jigsaw, spiclike és társaik nem szkeptikusok, csak simán trollok . 10 válaszolóból 1 ezós, 1 szkeptikus és 8 troll . Igazi szkeptikusból (akik tudományosan meg tudják indokolni a dolgokat) összesen van 4-5, több nem, velük szerintem semmi baj .


Az ilyen "szedd be a gyógyszeredet" típusú válaszokra meg nem is kell reagálni, én inkább sajnálom őket, szegényeknek biztos nincs rendben valami a lelkükkel, és attól várnak egy kis önbizalmat, ha itt név nélkül szidhatnak mindenkit . A legtöbb ilyen embert a magánéletben sokszor terrorizálják lelkileg, én nem veszem fel ha engem szid, úgy vagyok ha ettől neki jobb lesz, nyugodtan csinálja :-) Sőt inkább jókat szoktam nevetni rajtuk :-D


Akinek meg Jigsaw vicces, annak komoly ízlésficama van, vagy maga is 10 éves és agyilag ilyen szinten van . Annyira erőltetett, hogy nem igaz ...

2013. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 Szecsői Tibor ***** válasza:

"Igazi szkeptikusból (akik tudományosan meg tudják indokolni a dolgokat) összesen van 4-5, több nem, velük szerintem semmi baj."

Kivételesen egyetértek. Bár nekem semmi bajom a trollkodással, de ha valaki teszi, kreatívan tegye szvsz, ne ilyen elgurult a gyógyszered szöveggel.


" A legtöbb ilyen embert a magánéletben sokszor terrorizálják lelkileg"

Ilyen messzire viszont nem mennék azért, nem ismerjük egymást, sokkal valószínűbb, hogy az illető csak nagyon ráér és/vagy unatkozik.

2013. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

anna és a kérdező!


egy egyszerű kérdés következik, amire gondoljátok meg, mit írtok válaszként...

miért van az h aki elkezdi egy ilyen szinten, ezt az ezos dolgot,pl ufo, téridő ugrás, dimenzió változás, meg a többi, az előbb vagy utóbb beszűkült tudatállapotba kerül, és gyógykezelésre szorul, de kivétel nélkül...

sajnos tanulmányaim miatt voltam sokat pszichológiai és egyéb gyógyintézményekben, és ezeken az osztályokon nagy része az ott fekvő betegeknek, vagy kezelteknek, erről beszél, de szó szerint, mintha ennek az oldalnak az ezoteria kategóriáját látnám, csak élőben, volt aki elő is adta, h vitték el...

szóval várom a választ, de remélem nem haladta meg az értelmi képességeteket.

üdv: az a válaszíró, aki több mint 30 éve ezt az egészet olvasgatja, tanulmányozza és csak egyvalamit kér, BIZONYÍTÉKOT!

ha ez megvan, megírom az akadémiai disszertációmat is, és valószínűleg nektek hála, nobel díjra is felterjesztenének.

köszi előre is.

2013. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
# 13 Én vagyok troll nem te? nem vagy tisztában szó a jelentésével. "spiclike és társaik" milyen társaim? nincsenek is társaim Jigsaw, mindegyik kérdésre a maga módján válaszol te pedig összeesküvéseket gyártasz futószalagon meg cikkeket linkelsz. Ez a nagy tudomány? Kérdező, ha nem tetszik valami akkor menj paranormál-ra ott nem találkozol szkepticizmussal. *nyugszik* http://www.youtube.com/watch?v=I3DFvbQbWtk&desktop_uri=%2Fwa..
2013. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
42%

1)Képzeld kedves kérdező, nem valami"régi vagyok új felhasználóval"

2)"Csak hogy van egy kis különbség. Én nem írok be direkt szemétséget és hülyeséget egy kérdéshez, ha valaki értelmeset kérdezett." Itt az az egyetlen bökkenő, hogy a kérdések 90%-a nem értelmes ... Neked az ilyen: "Megszállta a macskám a héber isten és terrorizálják a nagymamám szellemét

2013. dec. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
kérdések értelmesek? Mert szerintem nem! És mielőtt jössz azzal,hogy de igenis léteznek az ufók ,szellemek, aura stb. akkor 1 csak 1 bizonyítékot mutass már(ne a : "a piramisok/öregember aki megszálltan hiszi, hogy elrabolták/ becsapódott az ajtó pedig nem nyúlt hozzás senki példákkal ha kérhetem)
2013. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

Na megjöttek már a trollok akik kikérik maguknak :DD

1. Megnéztem a válaszaitokat összebaromoljátok a kérdéseket, nem csak egynél szinte mindnél

2. ki akar neked bizonyítékot mutatni? ha lenne mindenre 100% tagadhatatlan, akkor értelem szerűen a tudomány rovatba lenne, nem itt

3. látszik hogy csak kötözködni jöttök be

4. Honnan szeded hogy linkeket gyártok meg összeesküvést? lol azt se tudod mit kérdeztem már az oldalon


"egy egyszerű kérdés következik, amire gondoljátok meg, mit írtok válaszként...

miért van az h aki elkezdi egy ilyen szinten, ezt az ezos dolgot,pl ufo, téridő ugrás, dimenzió változás, meg a többi, az előbb vagy utóbb beszűkült tudatállapotba kerül, és gyógykezelésre szorul, de kivétel nélkül...

sajnos tanulmányaim miatt voltam sokat pszichológiai és egyéb gyógyintézményekben, és ezeken az osztályokon nagy része az ott fekvő betegeknek, vagy kezelteknek, erről beszél,"


Ekkora ostobaságot még nem hallottam. Kb. olyan kijelentés, mintha azt mondanám hogy csak a szőke hajú nők az ostobák, a többiek pedig nem.Kb 15 éve foglalkozom ezzel, soha nem gyógyszerezem és nincsen tudathasadásom sem. De nem csak én, sokan vannak még így. Persze nem mondom, hogy nem lehet ezós ilyen helyen ELVÉTVE, de akkor ugyanígy vedd számba a gyilkosokat, az iszákosokat, a drogosokat vagy hogy aki érdeklődik a vonatok iránt és szereti a fagyit az csakis elmegyógyba való stb stb. stb. Egyszerűen nulla, egy bazi nagy NULLA ennek az állításnak az alapja.

2013. dec. 15. 22:17
 20/46 anonim ***** válasza:
Az az egyetlen gond,hogy míg nincs 100%-os bizonyíték az ufókra/szellemekre stb. addig az is csak annyira valós mint, hogy valójában egy intelligens kecske uralja az egész világot.Ti ezósok minden ilyen szarságot, amit valami szaros oldalon olvastatok ,egyből tényként kezeltek és szerintetek aki nem hisz bennük az egy elfogult barom ...
2013. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!