Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szkeptikusok miért nem...

A szkeptikusok miért nem mennek át másik fórumra?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom miért nem lehet elhúzni innen?

Össze vissza trollkodtok minden kérdést, és nem , nem csak a trollkodók hiába mondjátok hogy csak ők, ti is ugyanúgy gúnyolódtok meg hülyeségeket írtok be, elbohóckodjátok.

Undorító amit csináltok, nincs normális életetek? És még ti szidjátok az ezósokat?

Menjetek és írjatok a szkeptikus fórumra, ott egymással elröhögcsélhettek meg veregethetitek egymás vállát és ne itt tegyétek tönkre a kérdéseket, amikre komoly válaszokat várnak. Mit nem lehet ezen felfogni? De a többi hasonló kaliberű emberre is igaz ez nem csak a kiemelt személyekre.


Ilyenekre gondolok:

" lehetséges h nem normális vagy?

lehetséges h nem szedted be a gyógyszereket, és már keresnek is a fehér ruhában az ápolók? "

stb. minden nap más

"kérdező neked elmentek otthonról"


SOkat fellehetne még sorolni.



2013. dec. 15. 19:52
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Sz. Tibor nem a szkeptikusokkal van a baj és azzal aki kifejti a véleményét, hanem az olyan álszent Spiclike és KRUTOJ félékkel, akik játszák az álszentek közben meg minden kérdést széttrollkodnak. És nem, NEM az a trollkodás aki szkeptikus és kifejti ész érvekkel hogy ő ezt meg azt miért nem hiszi és miért gondolja azt hogy az adott kérdezőnek nincs igaza. A trollkodás és magát szkeptikusnak kiadás az, amit ez a két három szerencsétlen és társai csinálnak mindvégig. DE még nekik áll feljebb :))


"ku*va nagy fa*zság amit ti elhisztek és nagyban terjesztetek, és nem kéne minden embert tovább hűlyíteni ezekkel a teóriákkal.Van így is elég idióta hidd el ..."

Igen te. És most nézzük: az ide feltett kérdések senkit nem erőltet hogy higgyje el. Senkit. Érted??? Ellenben ti, akik azt hiszik marha viccesek hogy szétbarmoljátok a kérdéseket és beírtok mindenhová hülyeséget meg beszólást, orrba-szájba erőltetitek a mondandótokat.


Spiclike Vamzer te csak ne beszélj a minősítésről, te már leírtad magad a válaszaiddal :) És nem, hiába hiszed hogy én vagyok az a kérdező, akinek a kérdését belinkelted. NEM. Csak a legjobb példa volt arra amit ti itt műveltek.


Szerinted ki a normális ember? Az aki néha kérdez, értelmes választ ír be vagy az olyan, akik feljönnek ide, mindenkibe belekötnek, megbántják a kérdezőket, kommentelőket, széttrollkodják az egész oldalt, azaz TI! Ezért gondolom hogy nincs normális életetek, mert ilyet NORMÁLIS ember nem csinál. De továbbra is álljon még nektek feljebb, suttyókáim, álszentkéim.

2013. dec. 16. 02:33
 32/46 A kérdező kommentje:

Ja és Tibor:

"Emberek teljes életútját kikövetkeztetni, majd az embert magát megítélni néhány írott sor után ősi román szokás, mint azt tudjuk"


Nézzük csak meg mit írtak a kommentelők? Pszichiátriára valóak és ott is találhatóak az ezotéria "hívők" vagy akit érdekelnek az ilyesmik. Annácskát is sértegetik.

2013. dec. 16. 02:35
 33/46 Szecsői Tibor ***** válasza:

Akkor ezt a mondatomat próbáld meg mégegyszer elolvasni, és ezúttal értelmezni is: "Mindkét oldalon vannak hülyék, vannak trollok, és vannak normálisan gondolkodók, sőt vannak ezeknek lineáris kombinációi is."


Azokra a részekre nem reagálok, amik a névmásokból ítélve nem nekem szólnak.

"Ellenben ti, akik azt hiszik marha viccesek "

Hát, elég sokszor tényleg vicces válaszok születnek :).

"orrba-szájba erőltetitek a mondandótokat. "

Ilyet én nem tapasztaltam, egyik fél sem erőszakosabb a másiknál.

Egyébként félreérted, azzal még semmi baj nincs, ha valaki hisz a bármilyen ezoterikus cuccban. Azzal viszont már van, amikor pénzt próbálnak belőle csinálni más emberek kárára. Szerintem érthető, ha valaki ez ellen próbál fellépni, és még csak rosszindulatnak sem nevezhető a dolog.


"Szerinted ki a normális ember? Az aki néha kérdez, értelmes választ ír be vagy az olyan, akik feljönnek ide, mindenkibe belekötnek, megbántják a kérdezőket, kommentelőket, széttrollkodják az egész oldalt, azaz TI!"

Személy szerint több bunkóságot láttam a másik oldaltól, de lehet, hogy ez valami bias :). MIndenesetre volt már olyan hívő, aki úgy gondolta, hogy tudja, mivel foglalkozik az anyám, és ezt a gondolatát hangoztatta is, sőt, megverni is akartak már. Kétszer is. Na, az olyan nem normális ember, ám nem gondolom, hogy ez oldalfüggő lenne.


"Ezért gondolom hogy nincs normális életetek, mert ilyet NORMÁLIS ember nem csinál."

Szerintem továbbra is fogalmad sincs, kinek milyen élete van. Én pl. most munkámból kifolyólag ébren kell legyek, és nagyon ráérek így fél négykor, és unaloműzésként olvasom a GYK-t. Az a gyanúm, hogy legtöbben hasonlóan vannak ezzel. Nagyon régen lejárt sztereotípia ez a "nincs életed".


"Nézzük csak meg mit írtak a kommentelők? Pszichiátriára valóak és ott is találhatóak az ezotéria "hívők" vagy akit érdekelnek az ilyesmik. Annácskát is sértegetik."

Oké, és? Keressek neked a másik oldalról hasonló, vagy durvább reakciókat? Miért kell ferdíteni? Ez nem _egy_ oldalra jellemző.

2013. dec. 16. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Brühühühü
2013. dec. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

Elárulok neked valamit kérdező:

a szkeptikus fórumra/FB csoportra is írnak hívők!

Ezek után, mit is szeretnél mondani?

A másik meg: nem mindenki hívő, aki ide ír. Valaki látott valamit az égen, megkérdezi mi az és egyből belebotlik a "repliatán űrhajó volt" válaszra. Ha meg, komolyan veszi, akkor meg mi a helyzet? Erre nem gondolsz? Na emiatt vagyunk mi is itt.

Harmadik: nem minden szkeptikus troll. Azért a hülyülés, még nem trollkodás, de a személyeskedő válaszok, már igen.

2013. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Kérdező

Én vagyok troll? mielőtt megvádolsz bárkit is trollsággal néz utána az interneten vagy. Néz körül a saját házad tájékán, és utána alkoss véleményt "Sz. Tibor nem a szkeptikusokkal van a baj és

azzal aki kifejti a véleményét, hanem az

olyan álszent Spiclike és KRUTOJ félékkel," Mondjam meg neked mi a bajod? az, hogy a szkeptikusok átlátnak rajtad. De nem csak a szkeptikusok, hanem mindegyik Ezós a kérdésed csak provokálás Anna is troll, ahogy te nem is ismer. De az első adandó alkalommal lejárat engem. Én a véleményemet mindig ki fogom nyilvánítani, ha nem tetszik nem kell ide jönni.

2013. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

kérdező

ez tetszik, mit is írtál, nethuszár, vagy netharcoskodni...

figyeljél kedves kérdező!

nem feltételezek nálad sem átlagtól magasabb értelmi képességet, szerintem az átlagot valahol megütöd, vagy alatta vagy, a normális, kognitív képességeid, valahol megrekedtek egy 14 éves szintjén, nincs is ezzel semmi baj, ha valóban ennyi vagy, de ha már ennek a kornak a többszöröse vagy, akkor aggódnék a helyedben...tudatod és a tárgyi világ megismerése még talán normálisan működik, de már mutat torzulást bizonyos kényszerképzetes betegségek felé, ami hosszútávon elővetíti a szakmai konzultációt bizonyos egészségügyi intézményekben, és akkor ugyebár, nem itt ismeretlenül kell majd nethuszárkodni, hanem egy főorvossal fogsz leülni beszélgetni, hogy akkor kedves xy, meséljen már vmit azokról a repkedő micsodákról, meg hogy rabolják el az embereket, a történet folytatását inkább le sem írom, csak ki tudod találni.

szép reggelt neked is, remélem kevés korongot azonosítasz ma az égen.

2013. dec. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


most hogy elolvastam a kommenteket, és főleg te miket írtál, még azt mered írni, hogy a szkeptikus társadalom sérteget téged?

hát én az ellenkezőjét látom...

mi írtuk, hogy ezek a jelenségek, max az emberek fantáziájában élnek, ezzel nincs is semmi baj, míg ezek valódiságáról nem akarnak meggyőzni, más embereket sem, és mikor egy normális gondolkodású ember azt írja hogy egy hülyeség, akkor meg már neki álltok sértegetni, mert nem hisznek benne.

2013. dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

57%


Most pártállástól függetlenül, ha azt írod (de látom már törölték is), hogy aki UFO-t lát, meg nem úgy gondolkozik mint az átlag, be kell zárni, gyógyszerezni stb, az nem végtelenül lekezelő és tapló ?

Én is láttam már UFO-t, de alapból egy életvidám ember vagyok, most akkor engem is elektrosokkolni, meg pirulázni kéne ?

2013. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

ufo-t, mint repülő tárgyat, amit nem tudtál beazonosítani...ezzel nincs is baj, mert sok ismeretlen, nyilvánosság előtt, még be nem mutatott katonai repülő van...

a baj ott kezdődik, mikor egy ember, ezt már mindenhol felfedezni véli, még az utasszálítót is annak nézi, vagy a rosszabb helyzet, elvitték, és ilyen meg olyan dolgokat csináltak, ezen idő alatt.

meg hogy ő tud dolgokról, amiket az idegenek csináltak a múltban, titkokról van tudomása....mert ilyen meséket lehet olvasni a neten, de ha a mesét már valaki valóságnak hiszi, akkor baj van(gyerekeket is néha el kell vinni ilyen mentálhigiénés gondozásra, mikor 5-8 éves kor határán, a valóságot nem tudják megkülönböztetni még a kitalációtól, meséktől)

kedves válaszíró.

ezek bizony már elmekórképi tünetek bizonyos betegségeknél, sajnálom az ilyen embereket, de majd segítenek rajtuk.

2013. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!