Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szkeptikusok miért nem...

A szkeptikusok miért nem mennek át másik fórumra?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom miért nem lehet elhúzni innen?

Össze vissza trollkodtok minden kérdést, és nem , nem csak a trollkodók hiába mondjátok hogy csak ők, ti is ugyanúgy gúnyolódtok meg hülyeségeket írtok be, elbohóckodjátok.

Undorító amit csináltok, nincs normális életetek? És még ti szidjátok az ezósokat?

Menjetek és írjatok a szkeptikus fórumra, ott egymással elröhögcsélhettek meg veregethetitek egymás vállát és ne itt tegyétek tönkre a kérdéseket, amikre komoly válaszokat várnak. Mit nem lehet ezen felfogni? De a többi hasonló kaliberű emberre is igaz ez nem csak a kiemelt személyekre.


Ilyenekre gondolok:

" lehetséges h nem normális vagy?

lehetséges h nem szedted be a gyógyszereket, és már keresnek is a fehér ruhában az ápolók? "

stb. minden nap más

"kérdező neked elmentek otthonról"


SOkat fellehetne még sorolni.



2013. dec. 15. 19:52
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
57°-os ne próbáld már magad beállítani mint valami orvos vagy pszichológus- Hogy aki ezt meg azt látott vagy átélt máris mehet a gyogyiba meg kórképet lehet róla kialakítani. Egy ilyenhez melóhoz vagy hasonlóhoz annyi közöd lehet, mint nekem a pápához. Mert szerintem semmi. Egy pszichológus amúgy sem ír ilyet, mint amilyet te. De ha igen, akkor megvásárolhatta a diplomáját nem pedig megcsinálta. Van pszichológus ismerősöm és egyáltalán nem így van, ahogy ezt te leírtad. Minden ilyen esetet leírnak meg meghallgat a pszichiáter is, aztán megpróbálják kideríteni mi történt. A történetek nagy részére lesz valódi magyarázat, egy részükre pedig NEM. Nem pedig beküldenek mindenkit a gyogyiba.
2013. dec. 16. 15:01
 42/46 anonim ***** válasza:

hát kedves kérdező, ahogy elnéztem a válaszaid , biztos nem sok közöd van a pápához.

amúgy diplomát nem csak venni lehet , hanem tanulni is érte.

és hogy ki mint gondolkodik, hogy érvel, az csak rá tartozik, megnézném én a te pszichológus ismerőseidet...

és, sehol nem írtam , hogy orvos vagyok.

ne láss többet a szövegbe, mint amit írtam.

2013. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Nekem nem feltétlen az a bajom,hogy titeket "elraboltak az ufók", sokkal nagyobb gond,hogy akik 13-16 éves gyerekek feljönnek ide és elkezdik a kérdéseket olvasgatni szépen lassan ők is elhiszik,hogy a kutyájukat megszállta egy ősi szellem akit csak rontáslevétellel lehet eltávolítani ... és ha már leesik egy pohár vagy bármi már nem is próbálnak meg magyarázatot keresni rá, mert biztos a "szellem volt".
2013. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Válasz helyett/gyanánt néhány NEM troll, NEM szkeptikus kérdés:


paradise1 kérdése:


Tényleg igaz az, hogy ha álmodban zuhansz és eléred a földet, akkor meghalsz?

Mert sokkot kapsz vagy megáll a szíved vagy valami ilyesmit hallottam...


Honnan tudhatom meg, hogy a gyerekeim kristály, vagy indigó gyerekek-e?


Ez melyik faj?


Vagy:

Kérdező linkel egy hoax videót, mint bizonyíték. Mi linkeljük azt az anyagot, amelyben bemutatják, hogy készült az átverés. De makacsul kitart amellett, hogy az ufó.


Vagy itt vannak az agykontrollal testi adottságot változtatgatók. de Silva sehol nem ír ilyen lehetőségről. Nem is lehetséges.


SOkat fel lehetne még sorolni.

2013. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

Én is sokat felsorolhattam volna még amiket beírnak mindenféle alap nélkül és szemétség.


"Kérdező linkel egy hoax videót, mint bizonyíték. Mi linkeljük azt az anyagot, amelyben bemutatják, hogy készült az átverés. De makacsul kitart amellett, hogy az ufó. "


Én minden ufó kérdést megszoktam nézni,de ilyet még soha nem láttam. A kérdező linkel egy videót és beírja rá hogy " ez kamu ez cgi" semmi alátámasztás vagy leleplező videó nélkül. Csak ennyit.


A többi amit írtál, hát igen vannak hiszékeny emberek.

2013. dec. 16. 17:36
 46/46 anonim ***** válasza:
én azért vagyok itt mert itt kapok enni
2013. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!