Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szkeptikusok miért nem...

A szkeptikusok miért nem mennek át másik fórumra?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom miért nem lehet elhúzni innen?

Össze vissza trollkodtok minden kérdést, és nem , nem csak a trollkodók hiába mondjátok hogy csak ők, ti is ugyanúgy gúnyolódtok meg hülyeségeket írtok be, elbohóckodjátok.

Undorító amit csináltok, nincs normális életetek? És még ti szidjátok az ezósokat?

Menjetek és írjatok a szkeptikus fórumra, ott egymással elröhögcsélhettek meg veregethetitek egymás vállát és ne itt tegyétek tönkre a kérdéseket, amikre komoly válaszokat várnak. Mit nem lehet ezen felfogni? De a többi hasonló kaliberű emberre is igaz ez nem csak a kiemelt személyekre.


Ilyenekre gondolok:

" lehetséges h nem normális vagy?

lehetséges h nem szedted be a gyógyszereket, és már keresnek is a fehér ruhában az ápolók? "

stb. minden nap más

"kérdező neked elmentek otthonról"


SOkat fellehetne még sorolni.



2013. dec. 15. 19:52
1 2 3 4 5
 21/46 Szecsői Tibor ***** válasza:

#21 Hát mondjuk fejtse ki a kérdező, hogy mire gondolt, ne kelljen találgatni. Kriptozoológia... hát az pont nem jutott volna eszembe a kérdés láttán.

Egyébként meg én úgy vagyok vele, és gyanítom, nem vagyok egyedül, hogy már alapból kevésbé veszem komolyan a kérdezőt, ha egy 4-5 szavas mondatot sem tud leírni helyesen (és itt most nem az ékezetekre gondolok).

2013. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐ

Az általad belinkelt kérdés szánalmas Jigsawnak és világvégének teljesen igaza van. neked pszichológusra van szükséged te magad vagy itt a legnagyobb troll! és látom mindegyik válaszadó le van pontozva remélem ki bannolnak innen, ha fáj az igazság akkor minek jössz ide? Hülyék paradicsoma! Xd

2013. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

annácska drága, szerintem mi még össze fogunk futni egy szakmai konzultáción, de ott már nem leszel ilyen vidám.

hallottad már azt a mondást, hogy addig jár a korsó a kútra...

na ti is addig csináljátok ezt az egész humbug dolgot, mígnem egyszer besokaltok.

2013. dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
24# Végtelenül buta vagy és emberileg egy nagy nulla !
2013. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

kedves annácska, elfogytak az észérvek és kezdődik a sértegetés?

ez egy tipikus, szorongásos, elfojtott érzelmi vetületű ember, önkéntelen reakciója, de azért önkéntelen, mert ha szándékos lenne, akkor inkább nem is írtál volna semmit.

légy szíves inkább önismereti könyveket olvasgass, és ne sértegessél itt senkit sem, főleg nem olyat, aki rád nem tett semmilyen megjegyzést sem.

2013. dec. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

Azért írtam,hogy nem több 13 évesnél mivel feltette a kérdést, hogy vannak-e természet feletti lények , valaki nagyon humorosan beírja: igen a pilóták( mivel a repülőgép ugyebár a levegőben, van vagyis a természet felett) ,erre a gyerek megkérdezi meglepődve,hogy : tényleg és kik azok?:O. Szerinted mégis hány éves lehet ha nem értelmi fogyatékos? 13-nál nem több, egy ennyi idős gyereknek meg nem az a feladata,hogy itt kérdezzen f4szságokat( mielőtt jönne a nagyszerű reakció, nem nem 13 éves vagyok).

Annácska te meg tényleg orvosi eset vagy ...

2013. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

" kedves annácska, elfogytak az észérvek és kezdődik a sértegetés?


24. Nem tudom mi jogon szólod le Annácskát, hogy reagált a az írásodra, hisz te kezdtél el személyeskedni vele, nem pedig ő.


"Szerinted mégis hány éves lehet ha nem értelmi fogyatékos? 13-nál nem több, egy ennyi idős gyereknek meg nem az a feladata,hogy itt kérdezzen f4szságokat( mielőtt jönne a nagyszerű reakció, nem nem 13 éves vagyok).

Annácska te meg tényleg orvosi eset vagy ..."


Nem tudom hány éves vagy, de szerintem agyilag a hatot sem ütöd meg :))) A kérdésre kell válaszolni. Max beírod hogy "nem, nincsenek" de te még itt okoskodsz a buta fejeddel.


Szerintem ti sokalltatok be az élettől.

Nincs normális kapcsolatotok, nem tudjátok mivel lekötni magatokat, nincsen meg a napi kommunikációtok az emberekkel, így ide jöttök netharcoskodni, hogy ezzel nyugtatgassátok szánalmas kis életeteket.


Te láttál már olyat, aki felment a szkeptikus fórumra és verte a nyálát hogy "HÖBÖBÖB HÜLYE VAGY KOMMENTELŐ, MENJ ORVOSHOZ, KIT ÉRDEKEL" stb??? Mert erősen kétlem. Na látod, itt a különbség kisfiam.

2013. dec. 16. 00:16
 28/46 anonim ***** válasza:

Kérdező

Miért kötekedsz? a kérdésedben saját magadról adtál személyleírást KRUTOJ PRIANIK nálad biztos, hogy normálisabb ezzel a viselkedéssel saját magadat minősíted. Még van képed gunyolodni? nézd meg a kérdésedet: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5146.. A Kérdésedre nem adsz magyarázatot csak összevissza beszélsz a válaszadók még enyhén fogalmaztak. Xd

2013. dec. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Húú jól ledegradáltál a kisfiam megszólítással ...

És mi az,hogy szkeptikus fórum? Ez egy közös fórum és nem csak az ufó/szellem/sátán/megszáált aura/ meg stb hívőké. És mint ,ahogy annácska te is kezded , ha már nem tudsz mit mondani, akkor nekünk nincsenek normális kapcsolataink csak itt vagyunk kemények a gép előtt ... ezt mégis honnan veszed?Egy szóval se mondtad semmi rosszat rátok, csak szerintem ku*va nagy fa*zság amit ti elhisztek és nagyban terjesztetek, és nem kéne minden embert tovább hűlyíteni ezekkel a teóriákkal.Van így is elég idióta hidd el ...

2013. dec. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 Szecsői Tibor ***** válasza:

"Szerintem ti sokalltatok be az élettől.

Nincs normális kapcsolatotok, nem tudjátok mivel lekötni magatokat, nincsen meg a napi kommunikációtok az emberekkel, így ide jöttök netharcoskodni, hogy ezzel nyugtatgassátok szánalmas kis életeteket."

Emberek teljes életútját kikövetkeztetni, majd az embert magát megítélni néhány írott sor után ősi román szokás, mint azt tudjuk. Főleg úgy, hogy most épp te vagy az, aki nethuszárkodik.

Nem értem, mit kell ezen cirkuszolni. Mindkét oldalon vannak hülyék, vannak trollok, és vannak normálisan gondolkodók, sőt vannak ezeknek lineáris kombinációi is. Ez meg egy nyílt forum, mindenki akkor írja le a véleményét, amikor akarja, egyedül a moderátoroknak lehet ez ellen szava, neked nem. Őket meg láthatóan nem zavarja, hogy itt vannak szkeptikusok is. Ami így jó, különben elég egysíkű válaszok születnének...

2013. dec. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!