Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek sellők?

Szerintetek léteznek sellők?

Figyelt kérdés

nem olyan rajzfilm figurákra gondolok hosszú hajjal stb.

Itt egy video és találtak egy testet is álítólag.


[link]



2014. márc. 8. 12:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim válasza:
41%
Ez olyan dolog mint a szellem! Azt nem tudjuk hogy léteznek-e de azt sem hogy nincsenek. Szerintem bármi megtörténhet. Lehet hogy vannak sellők de ezt nem tudják bizonyítani de azt sem hogy nincsenek. Ez örök kérdés marad. De reménykedni lehet. :)
2014. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
54%

A Kérdés ez volt "Szerintetek léteznek sellők?" szerintem nem léteznek hiába linkelsz hoax cikkeket vagy kamu videókat. "Attól még hogy ti nem hiszitek el létezhet

én nem zárom ki a lehetőségét!

Ennyi szkeptikus nem is értem mit

keresnek az ezotéria topikban...

lehetne egy olyan topik szkeptikusok

címmel" szóval bologatást akarsz? ne a véleményemet írjam, hanem bologasak a hülyeségre? tőlem ezt nem kapod meg talán, ha fizetnél máskülönben nem majd mindjárt azt mondod, hogy létezik a szamárember.

2014. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:

nem baj...Svejk te biztosan mindenkinél okosabb vagy és nem kértem hogy bólogass csak hogy ne zárd ki azokat a dolgokat amik megtörténhetnek vagy létezhetnek.És ha ennyire ellene vagy akkor olvasgasd a nem ezotéria topikot.


köszönöm utolsó előtti a válaszod.Így van semmi sem lehetetlen.:)

2014. márc. 8. 19:58
 24/63 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, undorító az arroganciád. Azért, mert ostoba vagy, még nem kell mindenkit nyaggatnod. A sellők a mitológiában félig ember, félig hal élőlények. Ha pedig félig emberek, akkor közös őse volt az emberrel. Ergo nem lehet teljesen külön faj. Elméleti alapon már meg is cáfoltuk a sellőket. Gyakorlati alapon pedig a cáfolat annyi, hogy eddig semmi bizonyíték nincs rá. Egyébként Svejknek igaza van, VÉLEMÉNYT kérdeztél. Nekünk ez a véleményünk. És tudtommal még mindig szólásszabadság van az országban, így az ember oda ír, ahová akar, és azt, amit akar(persze a törvénytelen dolgokat leszámítva). Az ezós kérdezők többsége pedig megkérdezi, hogy "szerintetek ... létezik?", utána pedig szentségelnek, hogy a válaszadók véleménye nem egyezik az övével. De ilyen témában, mint a sellők, egyszerűen nincs semmi bizonyíték, csak ellenbizonyíték és cáfolat. A sellőket már a kriptozoológusok többsége sem veszi komolyan. Az pedig, hogy egy sellőkkel foglalkozó honlapról akarsz bizonyítékokat szerezni, egyszerűen nevetséges.

"vagy létezhetnek"

Speciel a sellő pont nem tartozik ebbe a kategóriába.

21-es: De, mint azt már írtam, elméleti síkon könnyen meg lehet cáfolni. Gyakorlati síkon a kétfejű sas miatt pedig lehetetlen. Ajánlott olvasmány:

[link]

névte2en

2014. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:

Bocsánat eddig még senki se mondta..

"Mivel a hipotézisemet lehetetlen megcáfolni), emberi ésszel elfogadhatatlan feltételezés volna kételkedni benne, okkal gondolhatnák rólam, hogy ostobaságot beszélek.

Meg lehet cáfolni és részben egyet is értek veled.

De azért reménykedem hogy léteznek.:)

2014. márc. 9. 09:10
 26/63 anonim ***** válasza:
20%

Russell teáskannáját még manapság is csak elméleti szinten lehet megcáfolni. De ez pont erre világít rá, hogy ha valamit meg lehet elméleti szinten cáfolni, akkor gyakorlati szinten nem lehet kijelenteni, hogy azért létezhet, mert az ellenkezője nincs megtapasztalva. Ez színtiszta érvelési hiba.

névte2en

2014. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:
Értem.Így van akkor a sellők is létezhetnek elméletben..:D
2014. márc. 9. 16:13
 28/63 anonim ***** válasza:
41%

Nem. A sellők pont hogy nem létezhetnek elméletben. Az előbb mutattam meg.

névte2en

2014. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim válasza:
41%

figyu! egy dologra azért gondoljatok!

Az ókori emberek nem rajzolgatták volna le ok nélkül.

lehetséges hogy van az embernek egy másik rokona.

Kevés példány van belőle.

Úgy nem birom azokat a rövidlátó embereket akik nemlátnak tovább a kapujuktól

Ha találkoznátok eggyel majd hinnétek benne!!!!

2014. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó, én meg úgy byrom az ilyen "tinizseniket"...

Tudod, nem mindent kell megtapasztalni. Az ókoriak olyanokat is rajzoltak, hogy a Föld áll a középpontban, sok isten van, a világ csak a Földközi-tenger vidékéig tart, stb. És ezek igazak? Akármit rajzolhattak, minden ok nélkül. Képzeld, már akkor is létezett unalom. De ha még mindig csökönyös szamár módjára hiszel a létezésükben, csak tanulj egy kis ötödikes biológiát, és kezdj el gondolkodni. Köszönöm.

névte2en

2014. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!