Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek sellők?

Szerintetek léteznek sellők?

Figyelt kérdés

nem olyan rajzfilm figurákra gondolok hosszú hajjal stb.

Itt egy video és találtak egy testet is álítólag.


[link]



2014. márc. 8. 12:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:

Látom nem én vagyok az egyetlen aki még hisz..attól még hogy a biológia órát felhozod az nem magyaráz meg semmit névtelen.

Azok mások mint mi és más mint a delfin külön faj ennyi mit kell ezen cáfolni annyira..

2014. márc. 11. 22:03
 32/63 anonim válasza:
75%

Bármi lehet a tengerben hiszen még a tengerek 60% nem ismerjük.

2013-ban 2 új bálnafajt fedeztek fel és nemis annyira kicsik

voltak de azellőt mégsem ismerték őket!

Én nem azt mondom hogy 100% hogy léteznek sellők de valami rájuk hasonló lény biztos hogy létezik!

2014. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:

60% azért az nem kevés..

na jó én is így látom köszi!

2014. márc. 12. 14:38
 34/63 anonim ***** válasza:

De. Ha tanulnál legalább alap szinten biológiát, tudhatnád, hogy mind a genetika, mind a rendszertan szintjén lehetetlen a sellők létezése. Leírtam neked a cáfolatot, te nem mondtál rá ellenérvet, csak annyit, hogy ezzel nem lehet megcáfolni.

"Azok mások mint mi és más mint a delfin külön faj ennyi mit kell ezen cáfolni annyira.."

Mondom én, hogy még nem érted el a biológiaórát... Hallottál már a homológ szervekről és a divergens fejlődésről? Nem? Nézz utána. Utána majd beszélünk.

névte2en

2014. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

Felesleges ezen vitatkoznak, attól még hogy nem bizonyították még legalábbis nem hiszik el az emberek létezhetnek olyan dolgok amiket nem látsz nap mint nap.


Jó oké ez csak egy cikk.de miért találná ki csak úgy hogy elfogtak 7 sellőt ?


[link]

2014. márc. 13. 10:46
 36/63 anonim ***** válasza:
24%

"Jó oké ez csak egy cikk.de miért találná ki csak úgy hogy elfogtak 7 sellőt ? "

Hogy miért? Mert ez egy fikciókon alapuló magazin. Tessék, egy link(angoltudás szükségeltetik!)

[link]

Ebből is látszik, hogy ki az ostoba, meg a szűklátókörű. Mit csinál egy hozzád hasonló ember, ha meglát egy sellőkről szóló cikket? OStoba érvekkel meggyőzi magát, és beveszi az egészet. Mit csinál egy szkeptikus? Megvizsgálja a honlapot, a névjegyét, utánanéz az egésznek, és bizonyítékokat vagy cáfolatokat keres. De ez még csak nem is volt megerőltető. Csupán egy copyzás a Googlre.

"Felesleges ezen vitatkoznak, attól még hogy nem bizonyították még legalábbis nem hiszik el az emberek létezhetnek olyan dolgok amiket nem látsz nap mint nap. "

Ennek a mondatnak nem volt értelme. Annyit tudtam kihámozni, hogy fölösleges ezen vitázni. Ez igaz. Sellők nincsenek, és kész. Az a csodás a világban, hogy törvényszerűségek alapján épül fel. Amikor Mengyelejev megalkotta a periódusos rendszert, még alig ismerték az elemeket. Ő mégis meg tudta "jósolni" több elem helyét és így a tulajdonságát is. Úgy, hogy nem is látta őket. Ez is azt bizonyítja, hogy valamit nem kell látni, tapasztalni feltétlenül ahhoz, hogy létezzen. De vic versa; meg lehet cáfolni úgy a dolgokat, hogy nem is láttad őket(már hogy láthatnál sellőket egyébként). Hidd el, ha majd elég nagy leszel, te is megérted. Addig meg olvass pár tudományos könyvet a H2O nézegetése helyett.

névte2en

2014. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:

Hahaha pfff

most boldog vagy?Jó érzés okoskodni?

Mit nem lehet érteni ezen a mondaton?

"Felesleges ezen vitatkoznak, attól még hogy nem bizonyították még legalábbis nem hiszik el az emberek létezhetnek olyan dolgok amiket nem látsz nap mint nap. "

Azt jelenti hogy amit nem látsz a két szemeddel attól még létezhet!


de nem érdekel már gondolj amit akarsz..

képzeld el asztrál sík is létezik de gondolom ebbe is belefogsz kötni.

2014. márc. 13. 19:47
 38/63 anonim ***** válasza:
100%

Az itteni szkeptikusok, ateisták lepipantják Darwin farkát! Ami nagyobb örömet okoz nekik mint, az igazi biológiát megtanulni!

Igen léteznek sellők!

Az evolúció nem létezik! :D

2014. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
0%

38-as, remélem, viccből írtad a válaszodat. Ha nem, figyelmedbe ajánlom az általános nyolc osztály elvégzését.

névte2en

2014. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
30%

Ui:

"most boldog vagy?Jó érzés okoskodni? "

"Okoskodás: Az ész működése, mely által az előre bocsátott föltételekből valamely következtetést von. Sajátságos észjárás, mely szerint valaki következtetni, okoskodni szokott." /WikiSzótár/

Nem, csak utálom az ostobákat, főleg, ha a saját ostobaságukat hangoztatják azután is, hogy meg lettek cáfolva.

"Azt jelenti hogy amit nem látsz a két szemeddel attól még létezhet! "

Te meg mit nem értesz meg azon a mondaton, hogy sellők NINCSENEK?

"de nem érdekel már gondolj amit akarsz.. "

Részvétem a magas szintű retardációd miatt. Hallottál már a cáfolásról?

"képzeld el asztrál sík is létezik de gondolom ebbe is belefogsz kötni."

Nem, nem létezik. De mint írtam, nem szeretek a retardáltakkal vitatkozni. Eléggé övön aluli dolog.

névte2en(várom a piros kezeket, kicsit sem csökkentik az igazam)

2014. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!