Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ez?! Senki sem hisz...

Miért van ez?! Senki sem hisz nekem, pedig esküszöm az Istenre hogy igaz. (keresztény vagyok! )

Figyelt kérdés

Néha olyan furcsa dolgok történnek velem,hogy az hihetetlen!Amikor egyedül vagyok otthon,érzem hogy nem vagyok egyedül..10 felé járt... Anyukámék dolgoztak,bátyám segített nekik .. És így hát egyedül maradtam otthon..Ekkor hallottam hangokat,furcsa hangokat.. :S Nagyon féltem.. A szobámban ülök,és nézem a tv-t vagy telefonozok ..nem tudom már pontosan..De az az érzésem hogy valaki figyel és itt van mellettem.. Néha látok az ágyamnál egy nőt térdelni és a feje kicsit oldalra van döntve és engem bámul..Rettentően félelmetes... Komolyan mondom úgy megijedtem..És amikor az ajtó felé nézek - félig nyitva volt az ajtó,kint sötét volt .. - Látok valakit... Félek a sötétben ... !!Ez még szerintem semmi ahhoz képest,hogy előre megálmodom dolgokat..Ja és előre mondom:nem nézek horrort,NEM hallucinálok..!!!Nem pontosan érettem hogy előre megálmodok dolgokat!!!Vagyis.. Jaj nem tudom hogy írjam le... Megpróbálom.!!!!

Hát egyszer azt álmodtam hogy egy nő ül velem szembe a széken,és hátra nyúl valamiért vagy ilyesmi..És felteszi a lábát a székre - nem tudom pontosan - Hát képzelhetitek.. Később ugyanez történt meg... Ildi - ismerős - feltette a lábát a székre és hátra nyúlt valamiért..Komolyan mondom nektek ugyanaz a szék,ugyanaz a mozdulat... Nem szóltam erről senkinek sem,féltem hogy bolondnak néznek..És ez nem az első alkalom hogy ilyenek történnek velem..Könyörgöm higgyetek nekem!!!! Hisz Istenre esküdtem meg,és amint írtam keresztény vagyok.. Vagy ha kell a családomra esküszöm meg.. Akármire!! Csak higgyetek nekem.. Miért vannak ezek a dolgok?Később az uncsi tesómmal beszélgettünk és ő nagyon félt..Kérdeztem mi a baja és elmesélte hogy a - több éve halott - nagyapja megjelenik az álmába és az éjszaka közepén valaki lehúzza róla a takarót..Hittem neki mert láttam hogy igazat mond..Nem rúgta le magáról,valaki lehúzta róla..És hallotta hogy valaki azt mondja neki "Most beléd szállok ...." De komolyan!A szülei is aggódnak.. Mivel hogy a bátya is hasonlókat álmod és mindketten kopogást hallanak kintről..Mintha valaki a seprű nyelet kopogtatná.. Gyakran kiabál esténként,és az anyjáék egyre jobban idegesek...Velem pl. hasonló történik.. Azt álmodom hogy ott fekszek és anyám az ágy végében áll és engem bámul !!!!!:OOO De komolyan.. olyan furcsaa volt.. A haja kócos,a feje oldalra döntve és és.. mint valami boszorkány o.O Már nem is tudom h írjam le.. Volt olyan is - legdurvább - Kinyitottam reggel a szemem és egy csúnya ember hajol felém.. Úgy megijedtem hogy beleremegtem !!SZÓ SZERINT!Ijedtembe becsuktam a szemem,reszkettem..Újra kinyitottam és senki... Nagyon félek..El vagyok átkozva?De ez mind igaz!! nem esküdözök potyára..Valamelyik este apám megijeszt álmomba és felugrok az ágyba..:O ÁLMOMBA IJEDTEM MEG.. dee.... ez semmi a többihez képest...Azon gondolkozom,átok ül ezen a házon :S Nagyon félek.. Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett <3



2014. ápr. 2. 17:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Koszonom aki hisz nekem:))<3 5. erdekes o.O Hiszek is neked:))
2014. ápr. 2. 21:17
 12/16 anonim ***** válasza:

Ne félj ezektől a dolgoktól! Pszichikus vagy, ennyi az egész - sokkal fogékonyabb az átlagnál olyan jelenségekre, amelyeket ma még - ismeret híján - természetfelettinek szokás nevezni.

Csak azért írom le, hogy tudd, nem vagy egyedül: a feleségem is lát néha dolgokat, "személyeket", megérez előre történéseket. Teljesen épelméjű, és a szavában sincs semmi okom kételkedni (a ritka "jóslatai" pedig be is szoktak igazolódni, ha jók, ha rosszak).


Az elhunyt hozzátartozóktól pláne nem kell tartani. Ijesztő lehet a tudat, de miért akarna neked vagy az unokatesódnak bármi rosszat? A hideg érzése jellegzetes velejárója a "szellemészlelésnek", ahogy az ilyesmit nevezik manapság.

2014. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Kései Sirató ***** válasza:

Én hiszek neked és tudok egy biztos módszert arra, hogy megnyugodj és ezek a lények ne tudjanak neked ártani.

Én is keresztény vagyok és meggyőződésem, hogy Sátán akar ilyen módszerekkel ártani embereknek és ismertem valakit, akinek eléggé megnehezítették a hétköznapjait ezek a dolgok.

Legyen a hálószobádban egy Biblia, mondjuk az ágy mellett az éjjeli szekrényen. Ha bármi negatívat tapasztalsz, akkor emeld magasra a Bibliát és mondd azt hangosan, hogy Jézus nevében kérem, hogy TÁVOZZ TŐLEM!!


Jézustól fél a Gonosz, nevének hallatára meghátrál, eltűnik a szobából.


Remélem, hogy valóban keresztény vagy és erősen hiszel Jézusban és a Bibliában és lesz hited és ezeket megteszed. Az Úr legyen veled! Sok sikert!

2014. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki hisz nekem,és utolsó: Értem h nem tudnak ártani,de nagyon félelmetes!Szinte ledermedek..
2014. ápr. 4. 17:39
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
egy emberel is hasonló történt .... később kiderült a múlt beli emlékei darabjai és az agyában egy rák van és nyomja egy olyan részt ami az emlékekért felelős és ez okozta nála a képzelgést...
2014. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
K.A.M.U
2014. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!