Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megőrültem volna vagy ez mi?

Megőrültem volna vagy ez mi?

Figyelt kérdés

Először is tisztázzuk egy 16 éves lány vagyok falun nőttem fel és úgy mond elég átlagos életem van. Anyukám másfél éve meghalt nagyon fájt de már úgy érzem nagyjából feldolgoztam. Na de nem is erről szeretnék beszélni. Úgy érzem nem vagyok átlagos nem vagyok normális. Úgy érzem én nem lehetek az van valami amit meg kell tennem de fogalmam sincs mi az. Elég sokszor megkapom hogy furcsa vagyok. Őszíntén én is annak érzem magam. Eddig úgy éreztem ezek butaságok és csak azért vannak mert tini vagyok vagy bebeszélem magamnak. Úgy gondolom hogy nem én nem lehetek másabb ez nevetséges de mégis olyan furcsa dolgok történnek velem.

Először is úgy érzem hogy több rejtőzik a világban amit láthatok úgy érzem nem láthatok mindent. De valamiért az ugrott be hogy azért nem mert félek nagyon. Félek embertől és mindentől okát nem tudom. Persze vannak akikben bízok. Tudom hogy van jó ezért kell rossznal is lennie.

Másodszor néha elég furcsán viselkedem. Van olyan hogy elragadnak a gondolataim és olyan mintha csak néznék de nem érzékelek semmit nem látok semmit és csak ösztönösen csinálok valamit aztán megszűnik ez az állapot és nem nagyon emlékszem semmire amit tettem volna azalatt. Aztán van olyan hogy meglátok egy mintát kiütést vagy sebet és rettenetesen feldühít de nem értem miért és el akarom pusztítani. Ilyenkor eléggé megrémülök saját magamtól. Nemrég láttam egy mintát igazából egy rúnát ami annyira megfogott és azóta folyton látom és azon kapom magam hogy nem tudatosan de azt rajzolgatom a kezemmel ha beszelgetek valakivel vagy amikor a kávét kavargatom a kanállal akkor is azt a motívumot rajzolom.

Az is megtörtént párszor hogy volt egy szituáció én hirtelen lefagytam mozdulni se tudtam homályosan láttam tompán hallottam mégis mindent érzékeltem és tudtam mi fog történni mit fogok mondani majd de éreztem hogy nem tehetek ellene semmit és nem mondhatok mást.

Végül ez nem tudom mennyire furcsa de ha rágondolok valamire érzem milyen lenne ha megérinteném mégha sosem érintettem is. Akárhányszor rágondolok valamire olyan mintha ott lenne az ujjaim közt éppen.

Ja és még rengeteg megérzésem is van és még jó pár dolog de úgy gondoltam ennyi elég lesz most.

Kezdek tényleg megőrülni. Ezek miért vannak? Csak bebeszélem magamnak? Csak azért hiszem ezt mert tini vagyok és a hormonok dolgoznak? Vagy tényleg megőrültem? Ha igen az is jobb lenne mint semmit sem tudni. Teljesen össze vagyok zavarodva. Még annyit hozzátennék hogy ez nem most hanem kiskoromban kezsődött. Úgy érzem túlságosan is tudatomál voltam. Kérlek segítsetek. Köszönöm előre is.



2014. júl. 8. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért van ennek olyan 'Végzet ereklyéi: Csontváros' szaga?
2014. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyrészt teljesen normális, amiket leírtál, amint az is normális, hogy ezeket most furcsának tartod, mert valóban, ebben a korban a legtöbb embernél ez így megy.A tinikornak megvannak a maga furcsaságai.De ez majd változik.Alakul a személyiséged, önismereted.Másrészt viszont úgy gondolom, stresszes lehetsz és talán nincs akivel ezeket a dolgokat rendesen meg tudnád beszélni és támogatni tudna.Én ezt érzem a legnagyobb problémának.

az érintéssel és egyéb érzékkel kapcsolatban amit írsz:Tudnod kell, hogy vannak különféle embertípusok.Vannak akik vizuálisok, ők általában képekben látnak mindent, azonnal maguk elé képesek képzelni bármit.Mások inkább auditívak, ők a hallott dolgokra emlékeznek könnyebben.És vannak olyanok is, akik a tapintásra figyelnek leginkább.Te ez utóbbi közé tartozhatsz.

Ha megérzéseid vannak, az sem probléma, hanem inkább egy képesség.Egyenlőre elég, ha csak figyeled, de ne merülj bele túlságosan.Igen, több dolog van a világon annál, ami látható.De ha téged ez megrémít, akkor ne foglalkozz vele, koncentrálj másra.Rokonokkal családtagokkal legyél sokat, azoknak a körében akiket szeretsz, mert ez több biztonságérzetet adna neked, amire most úgy látszik nagy szükséged van, hogy megszűnjenek ezek a zavaros érzések és félelmek.

2014. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lionkind ***** válasza:

Előzővel egyet értek, az hogy más vagy mint a többiek az nem gond, sőt ahogy elnézem a mostani társadalmat azt mondom hogy JÓ HOGY MÁS VAGY.Egy részböl én is más vagyok, bár sokan nem értik ezt meg és szerintem veled is megtörtént már hogy meg akartak változtatni, de azt modom légy önmagad és ne halgass arra amit a szíved diktál. Amikor előre tudod mi fog történni azt "dejavu" nak hívják és mindenkivel megesik főleg kiskorban de nem ritka később sem. Velem is sokszor megesett én viccesnek találom. Az amikor erősen elgondolkozol és "autópilóta"-szerű állapotban vagy amikor mást csinálsz nálam is gyakran van, főleg amikor csak bambulok magam elé meredve vagy ha megyek valahova, bár én vissza tudok emlékezni arra a gondolatok között mit csináltam, csak külön kell választani a kettőt és lepergetni a fejedben mi is történt miközben álmodoztál.

Mindenki okkal született olyannak amilyen, fiatal vagy még és előtted az élet. Az majd kitárja előtted az utadat, megmutatja amit látnod kell.


Ajánlani tudom neked a Lelkünk útja című könyvet (ha kell el is tudom küldeni) sok kérdésemre választ adott és pár félelmemtől megszabadított.


Végezetül mindig minden rendben van, akármi is történjen velünk. Tudom hogy elég közhelyes de ez igaz, minden akadály és minden lecke azért van hogy erősebbé tegyen és fejlesszen minket.

Szép estét

20/F

2014. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Serdulokorban mindez eleg normalis, habar nem tul gyakori. Lehetseges, hogy parafenomen kepessegeid vannak, de ez csak akkor biztos, ha 21 eves korod utan is megmaradnak.

Inkabb ne beszelj ezekrol masoknak, mert megnemertesuk fajni fog.

Esetleg olvasd el Elisabeth Haich; Beavatas c. konyvenek elso reszet. (ezoterikus oneletrajzi regeny)

2014. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én meg azt vontam le az egészből, hogy nem vagy eléggé éber, abban az értelemben, hogy nem vagy tisztában azzal amit csinálsz, tehát olyan mintha nappal álmodnál, túlságosan lefoglalnak a gondolataid. Ahelyett, hogy a gondolatokkal sodródnál, próbáld meg megfigyelni a gondolataidat, és ne azonosulj velük.

Ajánlanám az Éberség-et Osho-tól. Üdv

2014. júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!
2014. júl. 9. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!