Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek mik a legszörnyűbb...

Nektek mik a legszörnyűbb lény, amivel álmodtatok? FIGYELEM! CSAK AZUTÁN OLVASD EL A TÖBBI KOMMENTET? MIUTÁN TE IS HOZZÁSZÓLTÁL!

Figyelt kérdés

FIGYELEM!!! CSAK AZUTÁN OLVASD EL A TÖBBI KOMMENTET? MIUTÁN TE IS HOZZÁSZÓLTÁL !!!

Természetesen itt nem a halált, vagy a szerettek elvesztését, netán a szegénységet értem, hanem, hogy kinek mi volt a legdurvább "lény", amivel rémálmodott? Hátha van köztük azonos.



2014. júl. 11. 23:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem egy mutáns tehén volt, azt hiszem. xD Fekete volt, vörös szemekkel. Sajnos többre nem emlékszem belőle, mert kb 4-5 éve álmodtam.

Ja, meg én is álmodtam anyámmal, de ugyanolyan durva volt, mint a való életben, csak annyiban különbözött, hogy meg akart ölni. D:

2014. júl. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Chucky-val álmodtam már a Gyerekjátékból.A munkahelyemen ő volt a főnök,elég félelmetes volt,dirigált ezerrel,mindig lehetett hallani a lába topogását,aztán fellázadtunk ellene,és szét rugdostuk a kis férget:-)

Volt,hogy katakombában sétáltam,és láttam,hogy csontvázak tologatják egymást gurulós ketrecekben...

Meg egyszer azt álmodtam az ágyban fekszem,és egy zombi nő fölém hajolt,és az ujjait le akarta dugni a torkomon,hogy megfulladjak...

2014. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem különleges, de egyszer álmomban valami hiúz-szerű lény voltam, kicsit mint egy kardfogú tigris, de kisebb, és széttéptek a farkasok. Nekem estek, én meg fújtam és karmoltam, aztán kívülről láttam ezt a macskaszerű lényt (magamat), a szó szoros értelmében darabokra szaggatva. Az volt a legfurcsább, hogy nem éreztem úgy, hogy ,,rosszat" álmodtam. Szinte jó volt.
2014. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A homokember. Egy hullámzó homokból álló ember, mint egy élő homokszobor és azt mondta nekem hogy az anyukám azért kiabál velem mert másik gyereket akart és nem engem. Azt mondta hogy ha egy kicsit megvagdosom az anyukámat, nem nagyon csak épp hogy vérezzen, akkor jobban fog szeretni. Inkább azok miatt féltem tőle amiket mondott és nem a külseje miatt. 4-4 és fél éves koromban volt ez több hónapig, utána álmomban ,,összevesztem" vele és aztán nem jött vissza.


Külsőleg a legfélelmetesebb egy olyan alak volt aminek fehér sovány emberteste volt, valahogy mindig nyirkos, nedves volt, hosszú kezei voltak, a feje pedig egy szem nélküli, nagy fogú fehér ló fejére emlékeztetett.Ez a dolog mindig bejött a szobámba álmomban és az ajtóból nézett és szimatolt. 6-7 évesen álmodtam vele többször.


Azt hiszem, ennyi. A többi választ nem néztem meg, most elolvasom őket.

2014. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy csontváz szerűségű valami aminek volt egy monoklia meg rothatak a fogai azt álmodtam h a kertünk végében van egy temető.....és egy fekete sírkövön fekszek ki akarok menni az udvarrol de ennek a valaminek baromi hosszú karja volt és utánam nyúlt aztán felébredtem
2014. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!