Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már testen kívüli élménye...

Volt már testen kívüli élményetek?

Figyelt kérdés

Elmesélnétek minél részletesebben?

Halállözeli-élménnyel társult, vagy spontán volt?

Mennyire tűnt valóságosnak, hihetőnek? Mit láttál?


2014. júl. 17. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Leégettem 4,5 ujjamról a bőrt plusz a tenyeremről foltokban. Iszonyatosan fájt. Persze kötéllel csak hogy izgalmasabb legyen. Amikor a fájdalmat érzékeltem hirtelen akkor láttam magam guggolni. Persze néhány rész teljesen kiesett. De a lényeg ott van.

Sokkhelyzetekben előfordul. Hozzáteszem nekem ez nem annyira ritka mert szorongásos "betegségem" van. Anexiety. Ennek is betudható. Nem tudom.

2014. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én a tibeti tudatos álom mágiával próbálkoztam, ezzel a könyvvel: [link] és akkor sikerült be valami hasonló. Éreztem egy kis nyomsát a mellkasomon amikor kiléptem. Repkedtem egy kicsit (magamat nem láttam) aztán hirtelen felébredtem. Olyan volt mintha vissza nyomtak volna "valamit" a testembe. Fájt... A fájdalom valóságosnak tűnt de a többi nem. Ha gondolod próbáld ki, és légyszi oszd meg velem milyen volt: kíváncsi vagyok mások tapasztalataira. Tölsd le vagy vedd meg a könyvet, ha gondolod. Sok sikert! :)
2014. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

De meg se vedd a könyvet, leírom az alapot.

Ezt vizalizálod fényből a mellkasodra: [link]

És közben az ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ hangot kántálod magadban.

És megpróbálsz így elaludni. Nem árt, ha néha nappal is csinálgatod ezt a gyakorlatot.

2014. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Napfonat ***** válasza:

1993-ban vagy 1994-ben történt. Egy szobában aludtam a tesómmal és anyámmal. Egyszercsak egy nagyon erős entitás jelenlétére ébredtem. Alvásparalízisem volt, kétségtelen, mert meg sem tudtam moccanni. Ráadásul a fal felé voltam fordulva, amitől még jobban beparáztam. Ez a jelenlét egyáltalán nem volt barátságos. Szó szerint kitépett engem a testemből. Később olyan érzésnek festettem le, mint amikor a predátor kitépi az ember gerincét a koponyájával együtt a testből. Még szakadó, recsegő hangok is együtt jártak a jelenséggel.

Bár ordítani nem tudtam, valamilyen nyöszörgő hangot sikerült kipréselnem magamból, mert tesómék felébredtek, és röhögtek rajtam anyámmal. Anyám utasította tesómat, hogy ébresszen fel. A szörnyű az volt, hogy az egészet a plafonról néztem végig, ahol egy vakítóan fényes lyukba akart az a lény behúzni (a plafonon keresztül). Ha nem ébresztenek fel, bizonyára sikerül is neki. Ennek a lyuknak a pereme pedig izzott, forrt, mint az olvadt, bugyborékoló vas.

Amikor tesóm már erősen rázott, akkor sikerült kinyitnom a szemem is, és oly erővel zuhantam vissza a testembe, hogy sohasem hittem volna.

Abban az időszakban még háromszor megismétlődött valami nagyon hasonló(kb. 3 hónap alatt 4x)

2014. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt gyerekkoromban nagyon sokszor.Mivel semmiféle információ nem volt erről az agyamban,így azt hittem,ez így van rendjén.Mindig ugyanúgy történt.Elalváskor,félálom szerű állapotban egy erős örvényt érzékeltem a gyomrom tájékán,ami valahogy kiszippantott a testből.Kitágultam,nem voltak határaim.Tudtam magamról teljes egészében,és láttam a kis testet az ágyban.Tudtam,hogy valami közöm van hozzá,de azt is,hogy ez a kitágult én /úgy hívtam magamban,hogy nagy én/ a normális állapotom.Aztán láttam a házunkat,az utcát felülről,aztán snitt.Ez mindig pontosan így történt,szinte minden este,ahogy nőttem,úgy ritkultak,aztán 6 éves korom körül megszűnt.
2014. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddigi válaszaitokat, és külön köszönet azért, hogy hogy komoly válaszokat írtatok!


Várok még válaszokat!

2014. júl. 17. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Álmodtam egy szokványosat, aztán felébredtem, de valahogy más volt az atmoszféra, és amikor kinyitottam a szemem ugyanúgy az ágyamban feküdtem, de minden szürkés volt, és a tárgyak fodrozódtak. Az érzés hideg, és félelmet keltő volt. Nem annyira testen kívüli élmény, inkább a létezés egy másik dimenziójába való betekintés volt. Olvastam aztán erre-arra és ezt amit láttam az éterikus világnak hívják, ami a fizikai fölött van egyel. Régen a görögök hádésznak hívták, és ugyanígy ugye a alvilág istenét is. Aki életében tele volt félelemmel az itt köt ki egy darabig, és innen reinkarnál, de míg itt tartózkodik addig eléggé kellemetlenül érzi magát. Megannyi létsík van, és ki milyen fejlett lelkülettel távozik arra a szintre léphet be, és minél magasabbra annál kellemesebb az ott eltöltött "idő".
2014. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!