Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Amikor egyik rokonom meghalt...

Amikor egyik rokonom meghalt (távol tőlünk), az ebédlőben elpattant a körte, a búra pedig megrepedt. Nos ez összefügg a rokonom halálával, vagy van rá tudományos magyarázat?

Figyelt kérdés
azt nem tudom hogy pont akkor, abban a pillanatban történt-e amikor a rokonom meghalt, a nagymamám azt mondta, hogy hazatért a lelke. Nos erre várnék valami magyarázatot...

2014. júl. 18. 14:37
1 2
 11/13 anonim válasza:
46%

Miklós , ezt a minden mindennel összefügg dolgot még mástól nem hallottam. Kb ilyen "végre" szerű dolog ment át az agyamon.

Erre annyit fűzök hozzá, mivel minden mindennel összefügg: létezik az agykontroll ahol szintén vna ez a vonzás törvénye, meg részecskeizécuccos, meg testbefolyásolás, tudatbefolyás. Valamint a kvantumfizika, tudományosan megállapították, hogy a gondolatra a részecskék, a dns befolyásolódik. Ugye a placebohatás, egészségesnek gondoljuk magunkat akkor egészségesek vagyunk-agykontroll. Az atomok apró részecskék elektronok, rezgésekben tehát iylesfajta energiákat átadhatnak, ésszerű, élő szervezet vagyunk.

Akkor valaki asszongya, hogy ha többen gondolnak a pozitív történésre, úgy mint agykontroll, placebohatás, hatunk részecskére, nem csak a saját részecskéinkre, jobban megtörténik. pl imádkozás a templomban. Ez a kvantummegállapítás tudományos, érdekes jelenség, és mint ilyet megállapították, ez nem cáfolja az ilyen ezodolgokat. Kétféleképpen lehet látni ugyan, hogy hát így működik, ezért hisznek ezoban, vagy így működik, és materialista szinten így valósúl meg. (mert megfigyelt és megfigyelő viszonya befolyásolja a dolgokat.)

Tehát, sorra vesszük ,hogy egyáltalán nem egyedüli eset, furcsa dolgok vannak, ezt már nem részletezem, de itt is hallhattunk néhányat, korább én is mondtam, hogy kísértetiesen sok eset van. Például a fiú aki kisgyermek korától névszerint megmodnta milyen szigeten élt kikkel, és megtalálták azt a helyet és odamentek, és elvileg van még néhány ilyen eset amit visszakutattak, hogy honnan emlékezhet ilyenre és megtalálták azt amiről beszélt mint megtörtént dolgot.

Akkor van az a sors meg van írva vagyon ilyen leveleken indiában, aki elolvastassa megtudja életét akár halálát, s hogy mi volt előző életében...

Szóval mindezt figyelembe véve meg azt amit nem tudunk, azt kell mondjam, hogy lehet összefüggés. Elég sok véletlen egybeesés van, de a nagy számok törvénye alapján, persze ehhez figyelembe kellene venni ,hogy mi midnen másnak is mennyi esélye van ,szóval nem lehet pontosan ilyenre hagyatkozni ,hogy véletlen egybeesés csupán.

Ha valaki ezt elolvasta, és mindennek jól utánanézett, hogy megbizonyosodjon, hogy tényleg ugy van-e ahogy írtam, csak azután merjen megtagadni a dolog összefüggésének esetleges lehetőségét, mert az különben csupán egy utálatos ember.

2014. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

>Miklós , ezt a minden mindennel összefügg dolgot még mástól nem hallottam.


:D ez tetszett

2014. júl. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre gondolkozó tipus vagy,ezért megajándékozlak életem egy eseményével,mely nekem rettenetesen kellemetlen vollt.

Dunavecsln voltam ált. iskolás. Édesanyám sepreget az udvaron cirokseprővel. Ezt bent szoktuk használni,ezért mondja: vesszősöprűt kéne venni,dehát az is 10ft..

Gondoltam: láttam én az erdőben - egyik osztálykiránduláson annak való vesszőt,de valaki mondta meg kell várni,hogy megcsípje a dér attól lesz szép bordó a szine.

Ősz lett, dér is. Aztán meg nagyon hideg. Én meg nagyon tudok fázni."most úgysem kell. Tél van.Nem megyek. Majd máskor..." Közben tán el is felejtettem." Került hozzánk egy tanár-házaspár.Nagybátyám feleség minután látta őket,mondta: "De csúnyák.Istenem de csúnyák."

Közben az idő múlott. Már másik iskolaév lett mikor megint eszembe jutott, Hogy még mindig nem csináltam meg amit akartam, méregbe gurulta,madzagot bicsát zsebre vágtam,indíts.

Ajtótól a gang széléig csak 4 lépés. Ott megláttam a Napot. "Ó a mindenét,de lent van..." Nem mehetek.Az erdő széle is messze van,és elég jól be kell menni ha meg akarom találni azt a helyet. Ma nem mehetek de holnap ahogy haza érek evés után azonnal megyek.

Másnap úgy tettem. Be az erdőbe három úton mehettem. Duna mellet,vagy a középúton,vagy ettől is jobbra egy ritkán használt kocsiúton. Ezt választotta,mert valahol ez mellett vollt a vessző-lelőhely

Közvetlen az erdő szlén volt egy széles árok,tán csak térdig érő. ebben állt az a csúnya tánár,s szemben vele egy hasonló koru tanítonéni,aki épp akkor engedte le a szoknyáját. - Jaj nekem! - gondoltam.Kezem lábam remegett. - It nagyon fontos megjegyeznem A tanár és tanuló viszonya messze nem az volt ami most. Az a bizonyos három lépés...! - A koruk valahol 50 alatt. Ha jól saccolom.Alig vártam,hogy túl haladjak rajtuk,mikor már a szemem sarkábólse látom őket.

Egy biztos:_ nekem az életban tanár még akkorát nem köszönt, mint ő.

- Szeerbusz Miklós!

- Csókolom! - s húztam a belemet tovább. Elmenni innen mielőbb

És hogy még rosszabb legyen a megélés.Késöbb egy bácsi (az incidensemről nem tudott) mondta. "Nem kellett volna az erdőbe mennedd... Van itt a Duna partján elég fűzfa arról is vághattál volna vesszőket"

És most jőjjön a minden összefügg mindennel:

Ha sokkal korábban mentem volna...

Ha előző nap mentem volna...

Ha másik utat választottam volna...

Ha a fáról vágok vesszőket...

És ki tudja még miként lehetett volna másképp?

Vagy itt is bejátszott az eleve elrendeltség?

Nem tudom materialista vagy,vagy hívő... - Ez nem kérdés volt. senkitől se kérdem. - Én biztosan tudom: a nagy bumm nem igaz. Ha máshonnan nem akkor aoonan,hogy több hasonló esetem volt már. Talán hallottál már a táv-gyógyításról is... vagy majd ez után.

X számú orvos mondja páciensének: "magát nem én gyógyítottam meg. Ez csoda:" Mért beszélne sajátmaga ellen?!

2014. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!