Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a hatamas...

Mi a véleményetek a hatamas piramis-építményekről, hogy lehetett őket megépíteni?

Figyelt kérdés
Elméleteket várok, akár a legszélsőségesebbet is. Idegen fajok házai, vagy egyszerűen csak okosabbak voltak az egyiptomiak, de az építői tárgyaik elvesztek, vagy ellopták, vagy eltűntek?

2014. júl. 22. 01:22
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy erős ötlet, csak felhoztam, hogy hátha. De a mai emberi ésszel még mindig hihetőbb ez, mintha a Jedi lovag csinálta volna, azért a falnak ne ütközzünk neki.

Az a majás 5. Ik napról, meg az özönvízről, vagy a figyelmeztetésről mi a véleményetek, hogy a francba lehettek ilyen okosak?

2014. júl. 23. 14:08
 22/29 anonim ***** válasza:

Nem beszéltem Jedi lovagról.

A mondabeli Dzsedi (Djedi) nevű egyiptomi pap-mágusról volt szó, aki Kheopsz kérésére csodákat tett. Azt hittem a legszélsőségesebb ötleteket várod.


De akkor mondok egy nagyon szélsőségeset, legalábbis annak tűnik itt az ezo-ban:


Mai tudásunk szerint valamikor az i.e. III. évezred derekán építette a gízai Nagy-Piramist egy Hufu nevű uralkodó. A másik kettőt utódai, a többit meg néhány őse és számos egyéb más fáraó társa.

2014. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Forrás?

Oké, de HOGYAN készítették, erre lennék kiváncsi.

2014. júl. 24. 04:15
 24/29 anonim ***** válasza:

Forrás? Miről, Dzsediről?


Eredeti: [link]


Magyar: Dobrovits, Kákosy: Egyiptomi és mezopotámiai regék és mondák, (27-37. old)

2014. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

# 12 voltam ,megtaláltam tessék!

Hórusz Szeme 06 - Szakkara A Kvantumgépezet

http://www.youtube.com/watch?v=NQSIzY6x5KM

2014. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyiptomi témánál ne feledkezzünk meg a magyar Almásy László-ról,akire méltán lehetünk büszkék !

http://www.youtube.com/watch?v=-WTEH7paldM

Az egyiptomi magyar ásatások 100 éve

2014. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
24: Ezt te firkáltad filctollal, vagy mi ez?
2014. júl. 27. 22:07
 28/29 anonim ***** válasza:

Forrást kértél, forrást kaptál.

A magyarított mesét elolvashatod az említett könyvben.

2014. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Ezt ki bizonyította, hogy ez eredeti, és hogya rról szól ?
2014. júl. 28. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!