Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az, hogy ennyire...

Hogyan lehet az, hogy ennyire rettenetesen ismeros?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a napokban iratkoztam be az uj egyetemre. Leledz ott egy affele TO-s / tanulmanyi felelos, egy harminc-harmincpar eves fiatal no (neve C), es olyannyira ismeros nekem, hogy tulajdonkeppen az erzes mar-mar zavar. Kizarhato nagyreszt, hogy ezelott talalkozhattunk, nem is magyar egyetemrol van szo, 'C' frankofon. Minden, az arcvonasai, a szeme vagasa, a szaja alakja, a hangja, az, ahogyan franciaul beszel, es az, ahogyan akcentusosan beszeli az angolt olyannyira ismeros, mintha legalabb 10 eve talalkoztunk volna eloszor. Ha 'C' profilkepere nezek fbookon, olyan mintha tesom, vagy a reg ismert barataim kepet vizslatnam. Remelem, hogy nagyjabol erthetoen vazoltam az erzes-komplexumot. Egyszer mar tortent hasonlo, ramtort nagyreszt ugyanez az erzes, a kulonbseg az, hogy akkor egy szinmuveszrol volt szo, akivel aztan tenyleg biztos, hogy nem futhattam ossze veletlenul korabban, akkor 15 eves voltam. 'C'-vel osszesen ketszer talalkoztam, tegnap es tegnapelott. Mitol lehet ez az erzes? Hogyan jatszhat ilyenkepp az emberi agy?

2014. szept. 25. 07:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Aztán az is lehetséges, hogy apróbb vonások összessége (szeme, szája formája, tekintete, mozdulatai, bizonyos reakciók, stb..) ismerős benne, amiket szintén megtapasztalhattál már (akár különböző személyeknél is), vagy meg is álmodhattad! "


----> ugy erzem, talan igy van, valoban!

2014. szept. 27. 01:06
 12/12 anonim ***** válasza:
Az előző életedbe is ismertétek egymást.
2014. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!