Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ember képes lenne gondolata...

Napfonat kérdése:

Az ember képes lenne gondolataival és szavaival kárt okozni másoknak és önmagának? Esetleg fordítva is működik? Meggyógyíthat másokat és saját magát is pozitív gondolatok és szavak segítségével?

Figyelt kérdés

Dr. Masaru Emoto japán orvos vizet fagyasztott le, miközben pozitív vagy negatív gondolatokkal, szavakkal illette őket! Az eredmény döbbenetes! Bebizonyította, hogy ez tényleg így van!


http://www.youtube.com/watch?v=u6yT_iOGGUU



2014. szept. 27. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A gondolatokra reagálnak a sejtek. Ettől függetlenül a mások által "programozott" vizet elfogyasztva az nem lesz hatással rám, csak akkor, ha én saját magam is elhiszem, hogy én attól meggyógyulok. Lásd: placebo.
2014. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
hidd el nekem napfonatka, az öngyógyítás is csak egy hit, ha sokáig hiszel saját magaddal is képes vagy elhtetni szinte bármit, akár az öngyógyulást is, de ez csupán hit. a rossz hangulat ellenére a pozitív gondolkodással, csak azt éred el, hogy el nyomd magadba a negatív gondolatokat, amik egy idő után felszínre kerülnek és mély depressziós hangulatba kerülsz, azt pedig biztosra veheted, hogy az emberkék a gondolataikkal és szavaikkal kárt tudnak okozni másoknak. most biztosan érzed a negatív hozzáállásomat a kérdésedhez engem ezért sem fenyeget a mély depresszió, mert én nem vagyok befordulós a lelkiszegény. :P
2014. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hidd el nekem kedves kóklerke, hogy a kérdésemre nem válaszoltál, csak kiömlött belőled a sok csalódás, keserűség, talán gyűlölet is az ezotéria és a nálad felvilágosultabbak ellen.

Ha képtelen vagy válaszolni a kérdésre, és még a fáradságot sem veszed, hogy a belinkelt videót megnézd (hozzáteszem, csak az első 8 perces részt linkeltem be, van még több része is), akkor mi az öregapád kaszát pofátlankodsz bele a nagyok dolgába? Érzed már a negatív hozzáállásomat? :D

2014. szept. 27. 14:31
 4/15 anonim ***** válasza:
ö csak a pénzért csinálta a Sátán eröi által
2014. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A gondolat a képesség kezdete! Akármilyen képességé: előbb el kell tudni gondolni, mielőtt rájönnénk, hogy nekünk is van olyan, nemcsak másoknak. Ezért aztán a gondolatoknak sokféle (minimum kettő: történik valami, nem történik semmi) folyománya lehet: akár pozitív, akár negatív, esetleg közömbös, az embernek önmagára is visszahatóan persze. Pozitív gondolat pozitív cselekvést hozhat létre, ami végül is pozitív érzésekkel tölti el az embert: tegyél jót valakivel és elégedett leszel önmagaddal. Ugyanez lejátszódhat negatív irányban és módon is. Vagy marad a közömbösség, nihil.
2014. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#5-ös:


Bocsánat, kifelejtettem, hogy szavakról is kell beszélni:


Mondjál jót (kívánhatsz jó napot) - nemcsak kötelező udvariasságból - valakinek és bearanyoz(hat)od a napját, s vele együtt a magadét is. Én így vagyok ezzel, most hogy válaszolhattam a kérdésre (mert gondolatilag képes voltam rá). Remélem jót írtam.

2014. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vajon honnan tudják a vízmolekulák, hogy mit gondol az ember, és mit kellene csinálniuk?
2014. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hányszor mondjam még hogy szeretik a pénzt
2014. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
a válaszomnak az értelmezésének a hiányában azt kell mondjam, hogy itt a mizotériában értelmezemsi hibák állnak fenn, ami a népesség elbutulásához vezethet. az ember saját magával képes elhtetni a saját maga gyógyulását ám egy másik személyre fizikailag nincs hatással, viszont, ha a másik befogadó személy fogékony a befolyásra, akkor a másik befolyásoló személy képes elhtetni a befolyásolható személlyel szinte bármi érted, vagy nem érted?!
2014. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös ismét:


Szavakkal is lehet hadakozni, ellenséges cselekményeket véghez vinni, másokat sértegetni, pl. Ez pedig nemcsak a sértett félre van hatással, de a sértegetőre is: stresszben tart. Erre mondják, hogy fortyog, fő a saját levében, aki haragszik. De az is, akire haragszanak.


A szavak - megválogatva - is megsebesíthetnek, meg is ölhetnek akár! Pl. szívére vesz valaki valamit és szó szerint belehal! De a másik véglet - gondoskodás, törődés - akárcsak szóban-szóval is, meghozza-hozhatja a kívánt eredményét.

2014. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!