Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hány év lenne megtanulni a...

Hány év lenne megtanulni a telepatikus kommunikációt?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és nagyon érdekel a dolog. Szerintem megtudom tanulni és már közel is járok hozzá.(gyakorlás) De hány év kb mie biztosra megtanulnám?
2014. dec. 16. 15:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehány, mert nem lehet megtanulni.
2014. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Inkább idézd meg a húsvéti nyulat...
2014. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Es mar nem is azeet,de attol,hogy ti ennyire remenytelenek vagytok meg nekem sikerulhet .. -.-
2014. dec. 16. 15:42
 4/19 anonim ***** válasza:
Az érdeklődés sajnos kevés. Aki fogékony erre, akiben működik ez, annak tizenéves korára már jócskán vannak megtapasztalásai...
2014. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Legoman ***** válasza:
24%

Ez tehetségtől függ. Valakinek gyorsan és könnyen megy, de valakinek kevésbé.

Ne évekbe számolj. :D Annál te sokkal jobb vagy. Elbírsz érni egy magasabb szintet, mint amin most állsz. :) Pár hónap és tökéletes telepatikus lány lehet belőled. :) Csak sokat kell gyakorolni, mert ez nem fárasztó annyira, legalábbis nekem nem. :)

2014. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 schocko ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam 105 évig tart rendesen megtanulni...talán előbb kellett volna kezdened, de fogjuk a csipiszt...
2014. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A húsvéti nyuszi megidézése is sikerülhet nem? :D
2014. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Ozmium42 ***** válasza:
69%
Szerintem fentebb arra utaltak, hogy nem létezik telepatikus kommunikáció. És ez jó érv arra, hogy miért ne próbálkozz a megtanulásával.
2014. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Legoman ***** válasza:

Nem igaz ozmium. Én arra utaltam, hogy meg lehet tanulni, mert nem nehéz, csak gyakorlás kérdése. Lemerem fogadni, hogy megbírná ő is tanulni egy pár hónap alatt. Igaz nem tökéletesen, de az is lehet, hogy profi szinten. Mint írtam tehetségtől függ. Olyan mint mikor gitározni tanulsz. Valakinek megfelelő vastagságúak, kemények és hosszabbak az ujjai. De valakinek nem megfelelő vastagságú, puha és rövidebb ujjai vannak, az is meg tud tanulni rajta játszani, csak annak nehezebb.

A kérdezőnek is tehetsége meg van hozzá, mint minden embernek, csak itt érvényesül megint a gitár elvem.

2014. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Nincs telepatikus kommunikáció, mivel nem jön létre semmilyen fizikai kapcsolat, nincs anyagáramlás vagy hanghatás a két fél között.
2014. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!