Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hány év lenne megtanulni a...

Hány év lenne megtanulni a telepatikus kommunikációt?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és nagyon érdekel a dolog. Szerintem megtudom tanulni és már közel is járok hozzá.(gyakorlás) De hány év kb mie biztosra megtanulnám?
2014. dec. 16. 15:18
1 2
 11/19 Legoman ***** válasza:
27%
Biológiailag nem is jön létre. De mentálisan igen. Be lett bizonyítva, hogy sok mindenre képes a gondolat. Nem csak egyszerű magadban beszélés. Gondolattal lehet gyógyítani is. Ha lebénulsz, akkor gondolattal meg tudod gyógyítani magad. Persze nem rögtön pár nap alatt, mielőtt bárki is félreértelmezné. De egy bizonyos időn belül meggyógyulsz. Gondolj bele biológiailag, az agyunkat használjuk, de csak kevés dologra. Az agy sokkal többet tud mint hinnéd. :)
2014. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es legfokeppen neked Legoman,mert te adtal meg tobb remenyt :D es mert az elozo hadonlo kerdesemre is te adtal valaszt,,hogyan tanuljam meg a telepatikus kommunikaciot? ,, :)
2014. dec. 16. 21:08
 13/19 schocko ***** válasza:
...érdekes vagy kedves kérdező...az emberek elmondják neked, hogy nincs ilyen, ne pazarold erre a hiábavalóságra az idődet...segítenek...tényleg segítenek, de neked az számít segítségnek, ha valamelyik társhülye bátorít téveszmédben...mentségedre szóljon a korod, idővel remélhetőleg értelmesebb leszel...
2014. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Legoman ***** válasza:

Akkor megsúgom neked előttem levő válaszoló, hogy működik. Ha hülyeség lenne, nem tanultam volna meg. Igaz nem mesteri szinten megy, de megtudom csinálni. És, ha én megtudom csinálni, akkor más is. Nincs olyan, hogy lehetetlen. Csak a tudomány ismeri a "lehetetlen" szót. A spiritualitás és az elme nem. Az elme nem ismeri a "nem" szót. Ezt könnyen alálehet támasztani, már alá is lett.

Például, mikor arra gondolsz és azt mondogatod, hogy "Nem akarom ezt az állást". Akkor azért is azt az állást kapod. De miért?

Mert az elme mint írtam a "nem" szót nem ismeri. Éppen ezért, ő ezt értette:

"akarom ezt az állást".

És ez alól nincsen kivétel, senki elméje nem ismeri a "nem" szót. Az agy ismeri és nem a lélek.

Ezért nyugisabb a meditáló ember, mert neki az elméje és a szíve van nyitva, nem pedig az egója. Mikor meditál valaki, akkor egy olyan szintre ér, ahol nem lehet felidegesíteni, (ott könnyebb a telepátia(alfa szint)), ott békesség és csönd van, minden haragtól és ítélettől mentes az ember. Ott nincs ellenállás. Oda nem tud behatolni az egó, soha. :)

Kérdezőnek, Jó gyakorlást a telepátiához. Ha érdekelnek gyakorlatok, akkor írj üzit és linkelek egy oldalt. :)

Hajrá, és ne add fel! :D

2014. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Felesleges volt ennyit bepötyögnöd.

Elküldhetted volna neki telepatikusan is, egyenest az agyába.

2014. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo teged nem kerdeztunk.
2014. dec. 17. 18:25
 17/19 anonim ***** válasza:

#16 (kérdező)

Mi ez a "királyi többes"?

.

Egyedűl nem fogod megtanulni.

Nevezetesen azért, mert nem megengedőleg feltételezve neked sikerül a telepatikus "adás", de ki az aki veszi?

.

A "kommunikáció" eleve kétirányú kapcsolatot jelöl. Oda és vissza.

2014. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%
Létezik telepatikus kommunikáció. Ennek eléréséhez teljes nyugalom és csend kell,ha ez megvan akkor kezdődhet a meditáció. A meditáció alatt az agy fejlődik és minél hosszabb a meditáció annál jobban fejlődik az agy,egy bizonyos szinten már az agy meg tudja érteni a kommunikációt,a telepatikus képességeket is el lehet sajátítani. Minden embernek más milyen az agya,valakinek fejlettebb valakinek nem,ezért nem tudom,hogy neked mennyi meditációra van szükséged. A meditáció lefáraszthatja az agyat,aki most kezdi a meditációt,szóval az elején óvatosan. Mivel az agyunkal látunk,mert az agyba megy el az információ a látott dologró,amit mi fordítva látunk,de a szemünk fordítja vissza(Pl.: Ránézünk egy autóra az információ,hogy autót látunk egy képként jelenik meg az agyban,de pont fordítva,tehát az autót az agy a tetejére borítva látja,de a szembe a kép már megfordítva jut el,ezért látjuk azt,hogy az autó a kerekein van. Ezt onnan tudom,mert tanultam és Egészségügyi suliba járok.) Ugyan így léteznek angyalok is,csak meditációval kell fejleszteni az agyat,hogy képes legyen látni az angyalokat és képes legyen az angyali kommunikációra. Az én agyam olyan fejlett,hogy néha egyszerre mondok ki valamit anyukámmal,néha eszembe jut valami és amikor oda érek a szobájába,hogy közöljem vele,ő is pont arra gondolt amire én. Tehát az én agyam már fejlettebb egy picit. De csak annyira,hogy 100-ból 98 alkalommal pnt ugyan arra gondolunk,vagy teljese egy időben 1 másodperces késés nélkül ugyanazt mondjuk.
2015. ápr. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Ozmium42 ***** válasza:
Fordítva: a szemlencse állítja fejjel lefelé a látott dolgot, és az agy fordítja vissza a valós irányba.
2015. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!