Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem hittem volna ha nem...

Delic kérdése:

Nem hittem volna ha nem tapasztalom, angyali sugallatot kaptam, van valaki aki erzett mar hasonlot?

Figyelt kérdés
Kislanyom kinyitotta a kalyhaajtot, amikor kisetem ki a vendegeket, es ekkor egyfurcsa erzes arra kesztetett hogy visszaforduljak.Megdobbentem amikor mar a tuz fele nyult es gyorsan elkaptam a kezet.Ezutan ereztem azt a hihetetlen erzest.Mar tobbszor voltam ilyen helyzetben.
2015. jan. 25. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem csak egy ösztön volt. Megérezted, hogy a kislányod veszélyben van. Sok emberrel van ilyen.
2015. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen...:) Néha elkapja ez embert az az érzés, mintha lenne egy őrangyala. Én is tapasztaltam már, de sosem akkor amikor kértem, hanem amikor igazán szükségem volt rá...:)
2015. jan. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is inkább anyai ösztönnek nevezném inkább, valami olyasmi, mint ami az ikrek között is gyakran mutatkozik, vagy akár testvérek. Nagyon vicces, de régebben gyakran előfordult velem, hogy valamit magamban énekeltem és az öcsém meg hangosan elkezdte énekelni. Persze ez lehet teljesen véletlen is... :)
2015. jan. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fish1 ***** válasza:
Szerintem ez a belső hang, vagy intuíció. Ilyenek velem is szoktak történni.
2015. jan. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Missi_Key ***** válasza:

lehet sugallat is..DE a tudatalattid is. sokszorosan érzékenyebb mint a tudatod..pl: kilépsz a házból, tudatosan már nem fogsz fel egy olyan minimális zajt ami alig szűrődik át az ajtón, hogy kinyílt a kályha vagy a tűz ropogását.

de a füled még hallja, csak nagyon nagyon kicsit, de ezt a tudatalattid képes érzékelni.

2015. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen, én is tapasztaltam már hasonlót.
2015. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!