Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Számok, repülő, börönd? Ez...

Számok, repülő, börönd? Ez nagyon durva! Ez csak véletlen vagy ennek oka van? Mit üzenhetett ez a dolog?

Figyelt kérdés

Én nem hiszek az ilyen dolgokban,de ennek van valami üzenni valója.Ne vicceljétek el,én sem hittem az ilyen dolgokban,de ennyire véletlen nem lehet ez.

A párom testvére külföldön volt 1 hetet,repülővel.Majd jött hazafele,és összekeverte a böröndjét egy másik srácéval.Detto ugyan úgy nézett ki,ugyan ott elvolt kopva,pont ugyan ott,ugyan az a kereke volt kitőrve.Ugyan olyan színű volt.Majd összecserélték véletlenül,itt Magyarorzságon vették észre.A srác mint kiderült,1 utcával lakott arrébb,még a házsszám is ugyan az volt,csak egy utcával arrébb.Mint kiderült,a böröndnek a számkódja is ugyan az volt,annyi különbséggel,hogy az egyik vége 4-re a másik 5-re végződött.Ne hülyézzetek le,nem hiszek az ilyen dolgokban,de amikor ennyi véletlen történik,az már gyanús.Én egyből felfigyeltem erre a dologra,pedig nem hiszek az ilyesmi dolgokban.


2015. márc. 6. 10:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és mint kiderült,egymás mellett ültek,azé a srácé volt a másik börönd,mint utólag kiderült,aki mellette ült.
2015. márc. 6. 10:55
 2/5 schocko ***** válasza:
...ha ugyanolyan bőrönd, akkor a használattól úgyanott szokott elkopni, tönkremenni (tipushiba, illetve a sok használat)...nagyon sok ember lakik pl. 17-es házszám alatt, még több 1-es alatt, jóval kevesebb 874-es alatt, a kód csak hasonló volt, nem ugyan az...
2015. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Véletlen.
2015. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanott laknak--> ugyanott vették--> egy boltba azonos széria érkezik a bőröndből-->A számkódjuk is gyárilag egy meghatározott sorrendet követ
2015. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs üzenni valója, véletlen. Akkor is véletlen, ha neked már túllépi a hihetőség határát. Egy csomó olyan elkeveredett csomag van aminél nem történik semmilyen különös egybeesés. Aztán van pár ahol esetleg van egy-két egybeesés, mondjuk hogy ugyanolyanok az összekevert csomagok. És néha nagyon-nagyon ritkán van olyan véletlen egybeesés ami olyan mint a tied.


Kb. mint a lottózás. Az senkinek nem tűnik fel hogy már megint nem nyert, de ha egyszer csak egy kettese van valakinek az ötös lottón, rögtön nagy jelentőséget tulajdonít neki. És néha nagyon-nagyon ritkán valakinek kihúzzák a számait. Szerencsés véletlen, nincs üzenni valója.

2015. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!