Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a telepatikus...

Luna_Naomi kérdése:

Ti hisztek a telepatikus kommunikációban? Ki tudja használni ezt a képességét?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 10:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%

"Én tudom használni, már egész kis korom óta, igencsak szélskörűen."

Vilants már valamit ne csak a szád járjon, vagy te is, ahogy ennél a témánál mindenki önéletrajzot akarsz firkálni? Esetleg itt vezetsz naplót? :D


"Öregem , fussál neki még egyszer e témának , előbb tájékozódj , aztán ha lehet próbáld értelmezni a fogalmakat"

Ezt most magadnak írtad? Komolyan olyan vagy, mint egy hét éves kislány "én, tudom, én tudom, én tudom" közbe meg nem tudsz semmit! Én tisztában vagyok a fogalmakkal, aki itt nincs tisztában a fogalmakkal éppenséggel te vagy!

"Sajnos vagy nem sajnos, de nem tanulható, hanem örökletes képesség. Bővebben lásd disszertációimat."

Érdekes, hogy itt mindenféle csodabogarak járnak, de amikor oda kerül a sor mindegyik menti, ami menthető körbe magyarázza, vagy fejvesztve menekül innen. Nem azt mondtam neked, hogy váltsd meg a világot változtatsd vérré a Balatont, hanem rákérdeztem, hogy mire gondolok. Hiszen te ezzel a képességgel születtél, neked ez gyerekjáték, vagy nem? Sok csodabogár beszélget az ufókkal telepatikusan neked ez miért nem megy? Hát akkor milyen telepata vagy te? Tiszta röhej! :DDDD

2015. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
14%

Haver te a szimpátiát az empátiát és az érzelmeket kevered a telepátiával, nem én, hanem te!

"Bas.zki , ..még te játszod itt az "eszed"?

Hát ez röhej."

Mert nekem van eszem, neked viszont nincs sok. Biztos az lehet a telepátia átka, hogy túl sokat vesz el az észből. Én a helyedben nem lennék büszke prezentációdra, mert igazán nincs mire büszkének lenned ;)

2015. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 *Ana Van Der Val* ***** válasza:

Egyébként ezt szokták tudományos bizonyítéknak gondolni:


(Alvaro Pascual-Leone)


[link]


És íme a valóság:


[link]

2015. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%

"Mert nekem van eszem, neked viszont nincs sok. "


Jaj,...ez olyan cuki!.:D (Az ovis időszak jutott erről eszembe)

"Nekem van eszem,... bibi, neked meg nincs." .:)))


Nyugodtan add csak ki a dühödet,a frusztráltságodat most kiélheted,... utána megkönnyebbülsz.:)

2015. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 11/12


Abból, ahogy a 9. hozzászóló által leírtakra reagáltál, nekem úgy tűnik, hogy nem jött le neked, hogy poénkodik.


Ha van kedved, nézd meg, hogy ki az a Charles Xavier. :-)


[link]

2015. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15 Most meglepődtem, de légyszíves mondd meg a #13-nak, hogy nekem van igazam és azt is mondd meg neki, hogy okosabb vagyok nála. Én azért nem mondom meg neki, mert nem beszélek vele. :D
2015. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasgatom a kommenteket,sok ember összekeveri a gondolatolvasással.Én nem veszekedést szerettem volna,szimplán kiváncsi voltam,hogy ki mit gondol.Egyes emberek nagyon lesüllyedtek az ovodás szintre.Na de mindegy.Köszönöm a válaszokat. :)
2015. ápr. 23. 21:58
 18/18 anonim válasza:

Ezt egy másik topicban már leírtam, bemásolom:


Egyszer 16 évesen csinálni akartam egy válogatás kazit apunak a kocsiba, általam válogatott zenékből. Közben eszembe jutott az is, hogy de jó lenne, ha már lenne CD lejátszója. Pár perc múlva felhív apu az autórádiójával kapcsolatban, és ha ez nem elég, kazettás magnó helyett véletlen CD-s magnót mondott.

Előző napokban ezekről semmit nem beszéltünk, nem tudta, hogy én kazettát csinálok neki.


Egyébként apuval már máskor is ráéreztünk egymás gondolataira, ilyenkor mindig röhögünk, hogy "ne turkálj a fejemben" :D


Ja és még ezt a cikket is ajánlom:


[link]

2015. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!