Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ördöggel aláírnád ezt a...

Ördöggel aláírnád ezt a szerződést?

Figyelt kérdés

Idézet:


"Lucifer, azaz Sátán jóváhagyásával elfogadjuk azt az egyességet, amelyet X (szerződő) kötött velünk, amiért cserébe ellenállhatatlan vonzerőt, minden elképzelhető rangot, kitüntetést, szórakozást, gazdagságot, egészséget ígérünk neki. Minden harmadik nap paráználkodni fog, mámortól nem tud majd szabadulni. E szerződés ereje félszáz éven át minden földi örömben ki fogja élvezni, az után eljön a mi birodalmunkba, hogy együtt gyalázzuk Istent. Szerződő elfogadja Lucifert mesterének és legfőbb urának, naponta háromszor elmond érte hálával egy imát hódolat jeléül. Amennyiben ezt elfelejtené a mámortól, úgy élete, ami amúgy is mai naptól Luciferé, azonnal véget érhet, kivéve, ha olyan gonosz tettet hajt végre, mely legfőbb Urának kedves. Szerződő lemond minden Isten szolgálójáról."



2015. máj. 29. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 A kérdező kommentje:

1, De, Lucifer egyenlő Sátánnal

2, Nem ellenfelek, mivel mindent Isten teremtett, tehát nem hülye, hogy maga ellenfele legyen, viszont Sátán párszor megkísértette. És szereti Isten gyermekét, az embert is.

2015. máj. 29. 16:25
 12/87 A kérdező kommentje:
Akkor kihagyjuk az azaz-t és csak pár felsorolás lesz az összes kifejezésre, ördög, sátán, stb., a biztonság kedvéért... :) Köszi az észrevételt.
2015. máj. 29. 16:30
 13/87 anonim ***** válasza:

Nem.

Hisz nincs ördög se isten így Nincs mi megadja nekem ezeket. Van más mi sokkal jobb ezeknel s bárki elérheti.

2015. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
Nem. (És akkor sem, ha nem hinnék a karmában.)
2015. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 A kérdező kommentje:
Aki itt Igennel válaszol és komolyan gondolja, trollkodás ide vagy oda, azt megkeresik....csak mondom.
2015. máj. 29. 16:49
 16/87 anonim ***** válasza:

Én aláírtam húsvétkor egy hasonló szerződést a Húsvéti Nyuszival. Mostantól ötven évig mindennap tojik nekem egy csokitojást, cserébe ötven év múlva leköltözöm hozzá a nyúlüregbe és együtt gyalázzuk a Tévémacit.


Ezek is kitalált lények, csak sokkal jobb arcok, mint az elképzelt istenke meg a Luci Feri.

2015. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim válasza:

"cserébe ellenállhatatlan vonzerőt ... stb.. egészséget ígérünk neki"


Tehát ha aláírom a szerződést, akkor ezt fogja nekem ígérni. Trükkös..



"minden harmadik nap paráználkodni fog"


Ehhez nincs szükség Luciferre..



"félszáz éven át minden földi örömben ki fogja élvezni, az után eljön a mi birodalmunkba"


50 év, aztán mehetek a pokolba?.. á Luciferi, felejtsd el.. Ezt a szerződést még csiszolni kell, mert így ebben a formában szó nem lehet róla, hogy aláírjam.

2015. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 A kérdező kommentje:

Viccesen hangzik, de lehet van köze az ördögnek ahhoz, hogy elérte, hogy mindenki tudja mi az a húsvét.... csokinyúl zsibvásárral és mese habbal...meg trollokkal.

Komoly kérdés:

Szóval tudat alatt aláírnád a Húsvéti nyúllal, aki csak paráználkodik, dug, gazdag és csokit eszik?

2015. máj. 29. 17:00
 19/87 anonim ***** válasza:
Hát ez kész...:D
2015. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:

fél évszázad? csak?


Amúgy a fent felsoroltak java részére egyáltalán nem vágyom. Vagyis ha alá is írnám rosszabb életem lenne mint most van!

2015. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!