Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ördöggel aláírnád ezt a...

Ördöggel aláírnád ezt a szerződést?

Figyelt kérdés

Idézet:


"Lucifer, azaz Sátán jóváhagyásával elfogadjuk azt az egyességet, amelyet X (szerződő) kötött velünk, amiért cserébe ellenállhatatlan vonzerőt, minden elképzelhető rangot, kitüntetést, szórakozást, gazdagságot, egészséget ígérünk neki. Minden harmadik nap paráználkodni fog, mámortól nem tud majd szabadulni. E szerződés ereje félszáz éven át minden földi örömben ki fogja élvezni, az után eljön a mi birodalmunkba, hogy együtt gyalázzuk Istent. Szerződő elfogadja Lucifert mesterének és legfőbb urának, naponta háromszor elmond érte hálával egy imát hódolat jeléül. Amennyiben ezt elfelejtené a mámortól, úgy élete, ami amúgy is mai naptól Luciferé, azonnal véget érhet, kivéve, ha olyan gonosz tettet hajt végre, mely legfőbb Urának kedves. Szerződő lemond minden Isten szolgálójáról."



2015. máj. 29. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
Nem jött senki.
2015. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 A kérdező kommentje:
Kaptam egy elmebeteg vagyok privátot és egy hol írja alá üzenetet...
2015. máj. 30. 12:27
 53/87 anonim ***** válasza:
jobb dolgod nincs?
2015. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:

,,Kaptam egy elmebeteg vagyok privátot és egy hol írja alá üzenetet..."



Úgy-úgy! Már csak a sárga lap kell és készen is van! Ha komoly a kérdés, előbb vagy utóbb, de úgy is alá fogja írni a kedves kérdező!

2015. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:

47:


:DDD

2015. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 VaTa94 ***** válasza:

1:Lucifer nem a Sátán, Lucifer olyan a közel keleti mitológiában mint a görög Prometheus aki elvitte az istenektől a tüzet az embereknek, hogy ne fagyjanak meg télen, tehát egy pozítív karakter.

2: melyik ördöggel kéne aláírni a szerződést mer azokból is annyi van mint a rosseb.

3: ezzel a szöveggel a örgöd sátán kapanyányi monyók akárki kb annyira menne mint te ha kérnél egy pofa sört az üdvhadseregben....

2015. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 A kérdező kommentje:

Írj jobbat, aztán megkritizáljuk. Szöveg érdekessége, hogy csak kis részében általam kitalált(forrást mondtam már). Lucifer, Sátán szerintem tetszőleges démonnal kicserélhető(Bár kollektíve értendő figura használata jobb).

Gonosz tett végrehajtása is zavarosnak tűnt, mert eszembe jutott, hogy nincs rossz és jó és nyilván ami mondjuk Sátánnak gonosz az Istennek jó és fordítva.

Viszont a szerződést ember írja alá, mivel eredendően egyik ember sem rossz valójában így csak bűntudattal tudja zsarolni az ördög az embert.

Amennyiben valaki megbocsátja magának a paktumot, az érvényét veszítené, erre van kitalálva a felajánlások, hogy vágyaiban az ember képtelen legyen váltani. Akinek minden földi jó van, az nehezebben ébred fel, sokan elvesztik az eszüket a szépség, pénz és hatalom miatt nem biztos, hogy nemesedik a lelkük.

2015. máj. 31. 14:21
 58/87 anonim ***** válasza:
Igen, az még mondjuk vonzóbbá tenné, ha halálom után pogány istenné vagy démonná válhatnék.
2015. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 A kérdező kommentje:
Vagy pónizó tündérlánnyá.
2015. máj. 31. 20:50
 60/87 Missi_Key ***** válasza:

itt egy jobb:

[link]

2015. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!