Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ördöggel aláírnád ezt a...

Ördöggel aláírnád ezt a szerződést?

Figyelt kérdés

Idézet:


"Lucifer, azaz Sátán jóváhagyásával elfogadjuk azt az egyességet, amelyet X (szerződő) kötött velünk, amiért cserébe ellenállhatatlan vonzerőt, minden elképzelhető rangot, kitüntetést, szórakozást, gazdagságot, egészséget ígérünk neki. Minden harmadik nap paráználkodni fog, mámortól nem tud majd szabadulni. E szerződés ereje félszáz éven át minden földi örömben ki fogja élvezni, az után eljön a mi birodalmunkba, hogy együtt gyalázzuk Istent. Szerződő elfogadja Lucifert mesterének és legfőbb urának, naponta háromszor elmond érte hálával egy imát hódolat jeléül. Amennyiben ezt elfelejtené a mámortól, úgy élete, ami amúgy is mai naptól Luciferé, azonnal véget érhet, kivéve, ha olyan gonosz tettet hajt végre, mely legfőbb Urának kedves. Szerződő lemond minden Isten szolgálójáról."



2015. máj. 29. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:

...szóval most azért írtad ki ezt a kérdést, hogy azokat akik mondjuk vonzónak találnák ezt a szerződést pónizó tündérlányokhoz hasonlítsd? ez nem túl vicces.


Legyen megint RÉPA invázió! Az viccesebb volt!

2015. jún. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam te nem veszed komolyan, démonná nem válhatsz, sem angyallá, sem ördöggé. Lelked örök életű, azaz kutyából nem lesz szalonna, démon, angyal az csak egy programot hajt végre. Ezzel lélekkel kell a túlvilágon az ő birodalmukban szolgálni őket, ahol szintén él a szabad akarat, ugyanakkor rögösebb út lesz ott ellenszegülni. Benned marad az az isteni "szikra" és ott kell velük Istent gyalázni, azaz részben magadat, ez jelenti a kárhozat. Tehát majdani túlvilágon vagy ellenszegülsz és az kellemetlen vagy magadnak ártasz lényegében és az kellemetlen. De inkább koncentráljunk arra az 50 évre :)
2015. jún. 1. 08:53
 63/87 anonim ***** válasza:
Én azért ezt nem pont úgy képzelem el ahogyan a monoteisták, inkább a monoteizmus előtti politeista és sámánisztikus kultúrákat részesítem előnyben. ( szóval nem hinném, hogy a monoteisták isten valamennyire is a részem lenne, ha csak nem vagyok zsidó ) Az igaz, hogy a monoteisták által leírt fődémonok eredetileg pogány istenek, viszont nem vagyok spirituális sátánista. Őket szánalmasnak tartom. :D
2015. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 A kérdező kommentje:

Akkor ezt vedd zsidó szerződésnek. :)

Mi van akkor, ha zsidók találták ki, hogy Isten kiválasztott népe és Jézus zsidó király...zsidó fajtája szereti a célért feláldozni fajtársait a manipulatív célért, elég holoka*u*ra gondolni vagy arra, hogy az ő vallásuk alapja a kereszténység, azaz vezető vallás a Földön.

Egyistenhit meg csak logikus, hogyan írnád át?

2015. jún. 2. 07:56
 65/87 anonim ***** válasza:
Na hol az üzlezkötő? Napok óta várom.
2015. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
Ajjaj, újabb eretnek.
2015. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
Naponta háromszor nem is fogsz tudni imádkozni, mert a drogoktól nem leszel józnan legalább egy napig. Másnap alszol délig azt elmulasztod az imát, már meg is halsz azt mész a pokolba szenvedni életed végéig.
2015. jún. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 A kérdező kommentje:
A mámor csak minden harmadik nap adott, tehát aznap felkeléskor egy ima, kettyintés előtt és közben vagy után és nincs probléma az 50 évvel.
2015. jún. 3. 12:23
 69/87 anonim ***** válasza:
feltételezzük egy gondolat erejéig hogy létezik Lucifer/Sátán/ördög stb. Aláírnám a szerződést. De nem ezt! Ha már megtud "ajándékozni" ilyesmivel akkor miért érjem be ennyivel? Ha eleget küzdök, én magamtól is elérhetem ezeket a dolgokat. De mi a helyzet azzal amit az ember tényleg képtelen elérni, megszerezni?
2015. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 A kérdező kommentje:
Mi az?
2015. jún. 14. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!