Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagymamam halala uzenni akar?

Emese94 kérdése:

Nagymamam halala uzenni akar?

Figyelt kérdés
nem reg meghalt a nagymamam tisztazatlan korulmenyek kozott maga utan hagyva csomo adossagot ugy gondolom valaki aldozata lett ezert is tisztazatlan a halal ...neha erzem a jelenletet...megmagyarazhathalan dolgok tortennek a hazba van hogy kimarad es ujbol visszaternek ezek a dolgok ..sokszor almodom hogy megvan halva az almomba vegul kiderul hogy nem is halott hanem el..tudom hulyeseg es orultseg de kapcsolatba tudnak vele lepni valahogy?ugy erzem mondani akar valamit nekem
2015. aug. 13. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Kinek az áldozata lett volna? Ha így gondolod és megalapozott, akkor csak egy magánnyomozó segíthet.


Valóban van valami, amit szívesen elmondott volna neked bármikor.

Még pedig azt, hogy szeretné, hogy tudd az élet fontos, de előbb vagy utóbb egyszer mindegyiknek vége lesz. Viszont te fiatal vagy, neked még nem jött el az időd és azt szeretné, ha boldogan, szeretetben élnél, nem pedig darabokra törve gyászban.

Egy jó nagymama mindene az unokája és számára az unokája élete, egészsége fontos.

Szóval a nagyi azt akarhatta mondani, hogy ha szeretnéd, az emlékeidben veled lesz és ne úgy emlékezzél rá, hogy az életedből kiszakítottak egy darabot. Csak a szép emlékeket őrizd belőle.

Sokszor tűnhet borzasztónak a halál, de nekünk jobban fáj elveszíteni egy szerettünket. Sokszor fáj, hogy nem mondtunk el valami, vagy elmondtunk, de a másik mindig tudja, hogy szeretjük-e vagy sem.

Részvétem a nagymamád miatt. Ő már biztosan nem szenved és biztosan nem akarná, hogy te igen, ha van élet a halál után.

2015. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy mit szeretett volna mondani es hogy fiatal vagyok?
2015. aug. 13. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban részvétem, másodsorban pedig sajnálatos módon nagyanyád halott, alig ha tud neked üzenni
2015. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezt tudom de letezik egy masik vilag ...biztos uzenni szeretne
2015. aug. 13. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tud neked mondani semmit, a hangszálai használhatatlanok.
2015. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!