Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem néha azt hogy ül...

Miért érzem néha azt hogy ül mellettem valaki?

Figyelt kérdés
Úgy érzem néha mintha egy 2 méterrel arrébb ülne mellettem valaki. Tehát olyan fura érzés érzed hogy ott ül! De megfordulok és nincs ott senki! Ez most paranormális vagy mi?

2015. szept. 3. 17:41
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ez egy meghalt szeretted lehet.Én azt éreztem mióta meghalt a nagypapám,utána kezdtem érezni hogy figyelnek... :O Erre énis megijedtem.De szerencsére a szomszéd utcában lakik valaki aki ilyenekkel foglalkozik!Vagy egy meghalt családtag,vagy izgulás/félés,honvágy vagy halucinálás mert eltünt/meghalt egy fontos személy.Remélem tudtam segíteni!!! ;)
2015. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szellem. Bár azért óvatosan vele. Ne keresd a kapcsolatot, semmit.
2015. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Duenna ***** válasza:
Létezik az elhunytnak a szelleme, aki valami miatt ott maradt a lakásban, és valami miatt ragaszkodik hozzád. Nem bántanak senkit, de ha zavar, hogy ott van, akkor szépen kérd meg, hogy menjen el a Mennyországba, neki ott a helye, és találkozni fog a szeretteivel, akik szeretik őt. És el fog menni, ha erre kéred őt.
2015. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet. 2 éves koromba halt meg a nagypapám. Lehet hogy ő néz engem. De csak akkor amikor egyedül vagyok. Egy olyan nap amikor 2 óránál többet vagyok egyedül akkor érzem ezt. Van hogy 30 percig tart. Engem nem zavar. Ha nem bánt akkor nézzen. Lehet hogy én is kíváncsi lennék arra hogy mit csinál az unokám. :)
2015. szept. 4. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
mert bolond vagy
2015. szept. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért is?
2015. szept. 8. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb tegyél oda egy puki párnát. Ha megszólal akkor ül melletted valaki és még büdös is.
2015. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly decemberben meghalt a kishugom keresztanyukája, halála előtt pár nappal voltak nálunk. A nappaliban van az a szék amire leült,és én arra nem mertem leülni,mert mindig eszembe jutott. Leülök a szék mellé és mindig érzem h ott ül mellettem 10 centire. Szörnyű dolog megtudni h meghal egy rokonod,ráadásul az aki pár nappal azelőtt mielőtt meghalt volna vendégségben volt nálad. És mindig érzem h figyel,segít nekem és mindig velem van, állandóan eszembe jut.😢😢😢 Szóval én hiszek a túlvilágban és h léteznek szellemek és elhiszem hogy valami rokonod,ismerősöd ülhet melletted.
2015. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!