Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet a piramisok titka?...

Mi lehet a piramisok titka? Hogy lehetséges az hogy minden kontinens lakói hasonló építményeket emeltek?

Figyelt kérdés

Hogy lehet, hogy mindenhol az egész világban építtettek?


Hogy lehet, hogy egy tervrajz alapján épültek, amikor messze vannak egymástól?


Vajon egy nép építhette mindet a világban?


Ki építhette a nagy kheopsz piramist?



2015. dec. 9. 21:11
1 2
 11/19 anonim válasza:
7:37: ez megnyugtato. mar azt hittem hogy felmuvelt vagyok hogy nem tudom mi az az iforma...
2015. dec. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%

A titok az, hogy ma már nem tudnánk ilyet megépíteni, számunkra ez lehetetlen lenne, de ennek ellenére mégis vannak.



Mi a magyarázat? Az, hogy akik ezeket létrehozták össze-hasonlíthatatlanul többet tudtak, mint mi manapság.

2015. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Már miből gondolod hogy nem lehetne ma ilyet építeni?
2015. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg az, hogy a legegyszerűbb megoldás stabil és magas építményekhez? Nem kellett nagy kunszt hogy erre bárki rájöhessen, akármerre is élt.
2015. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
A piramisforma a legegyszerűbb stabil építmény, ezért található meg sok helyen, illetve maradtak is meg ennyi idő után. Az meg az ostobaság netovábbja hogy egyesek szerint ide utazó idegenek kőkockákból építenek piramisokat, mikor maga az épület technológiailag rendkívül primitív a mai épületeink mellett. Ha itt idegenek jártak volna akkor fejlett épületeket találnánk utánuk ismeretlen anyagokkal és berendezésekkel.
2015. dec. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
tehát nem egyszerű stabil tartós formákat hanem fejlett instabil formákat. értem
2015. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem írtam hogy instabil formákat. Azt írtam hogy ismeretlen anyagokkal és berendezésekkel. A kőtömbökből álló piramis halottal a belsejében nem az. :)
2015. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
53%

lehet hogy nekik ismeretlen mert hallhatatlanok.

s idejöttek tanulmányozni a halált mert náluk nincs

2015. dec. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Fish1 ***** válasza:
51%
Kérdező, ha behatóbban érdekel a téma, akkor youtube-on keress rá az EnigmákTV-re, a srácok elég sok dolgot elmondanak a piramisokról is.
2015. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!