Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az asztrális kivetülés, azaz...

Az asztrális kivetülés, azaz asztrál projekció, az alvó állapotban történik?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 17:20
 1/5 Legoman ***** válasza:
50%

Nem egészen.

A kivetülés Delta szinten történik, amikor az 1-4 hz-en van. Ha mélyen alszol, a te agyad is ezen a szinten van.


Delta szinten minden érzékszerved kikapcsolódik, nem látsz, nem hallasz stb.

Ezért is nehéz felébreszteni egy mélyen alvó embert. :)


Viszont mikor a kivetülést hajtod végre, akkor nem alszol, hanem végig éber állapotban vagy. Figyelsz arra, hogy ne aludj el (ezért se nagyon érdemes fekve csinálni fáradtan), utána egyszer csak már azt veszed észre, hogy kivetültél.


Amikor elalszol, akkor végigmész az összes szinten, egészen le deltáig, majd vissza (bár ez egyénenként különböző, hogy ki meddig megy le, valamint a környezeti hatásoktól is függ, és az egyén állapotától.

2016. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az asztrális projekció egy szándékos tudatátcsoportosítás. Az alvó állapot teljesen természetes, és nem feltétlen tudatos állapot.
2016. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tudatos álmodás magasabb szintjén van ilyen de általában a beavatás ( jóga , mágia stb.) során az ember megtapasztalja az asztrál és mentál testét majd az utóbbival megtanulja elhagyni a fizikai testét . Ez a gyakorlatok során magától kialakul .
2016. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Egysze egyedül voltam otthon, ültem az ágyon és gondolkoztam az elmult napok eseményein, meg más külömböző dolgokról. És egyszer csak kivetültem.
2016. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
Az ilyesmihez gondolom valami hallucinogén cuccot is kell szedni...
2016. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!