Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Átrendeztem a szobám és azóta...

Átrendeztem a szobám és azóta rosszul alszom és nem bírok felkelni. Van köze egymásnak a kettőhöz vagy csak egyszerűen még szokatlan?

Figyelt kérdés
Pár napja átrendeztem a szobámat, megcseréltem a kanapét az ággyal, mindkettő sarokban volt/van.3 estét aludtam eddig így, minden este kiver a víz, nem bírok reggel felkelni, fájnak az izmaim, valamint félelmeim vannak. Olvastam már trükköket is, hogyan könnyebb felkelni, de úgy érzem ezek most nem segítenek, mert alapjáraton sosem voltam nehezen kelő és hétalvó. A macskám korábban a kanapén aludt mindig, a jobb oldalán, ott van most a fejem. Most nem a kanapén alszik, hanem az ágyon. Befolyásol ez valamit vagy egyszerűen várjak még pár napot amíg megszokom az új helyet?

2016. márc. 11. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Rakd vissza és rendbe jön.
2016. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Olyan helyre soha ne rakj ágyat, ahol a macskád előszeretettel fekszik. Ez népi megfigyelés. Rakd át az ágyad egy másik helyre. A hiba persze nem a macska. A macska csak jól jelzi, hova nem érdemes feküdni.
2016. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, rossz helyre raktad az ágyat.Inkább rendezd vissza.Sajnos ez nem fog máshogy "helyrejönni".
2016. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy vízérre raktad, vagy egy földsugárzásra. Ha visszarendezed és elmúlnak a tünetek, akkor az volt a baj. :)
2016. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fish1 ***** válasza:
Nagy valószínűséggel az van, amit az előző válaszolók írtak. Geopatikus sugárzás vagy vízér. A macska ezekbe az energiákba fekszik bele, mert neki ez a hasznos. Az embernél viszont ezek hosszú távon egészségügyi problémákat is okoznak.
2016. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Nálam volt ilyen,annyira rosszul aludtam meg minden,hogy nemsokára teljesen visszarendeztem mindent.Az én macskámnak pedig mindegy volt,hol alszik,rajtam imádott aludni,meg a meleg radiátoron.
2016. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! 2 napja újra jól alszom, a régi helyen :)
2016. márc. 15. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!