Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segítség, nem tudom mi történt...

Segítség, nem tudom mi történt velem?

Figyelt kérdés

Leültem az előbb meditálni, beraktam egy indiai zenét, az elején erősen kavarogtak a gondolataim de lassan lecsendesedtek. Körübelül egy 10 perc után kirázott a hideg többször is, a combjaimtól felfelé teljesen a fejemig és lassan elkezdtem könnyezni majd sírni. De csak a szemeim sírtak/könnyeztek én nem zokogtam.

Abbahagytam mert megijedtem, miért történt ez?

19l


2016. máj. 8. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy majdnem sikerült. Nem csak a gondolataidnak, de az érzelmeidnek is le kell csendesednie, akár tudatos érzelmek, akár tudattalan, rejtett érzelmek. Esetedben valami nem tudatos tört felszínre. Amíg ezeket is le nem nyugtatod, nem jutsz el valódi meditatív állapotba. Emellett ne használj zenét meditációhoz. A zene, bármilyen nyugtató is, megzavar, és akár érzelmeket is ébreszthet, esetenként olyanokat is, amelyek idegenek lehetnek számodra. A külvilágot zárd ki, amennyire lehet. Ebbe bele tartozik a csend is.
2016. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
PSAS szindróma?
2016. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

-.-


Elsőnek köszönöm!

2016. máj. 8. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel félig-meddig egyet értek, de van, akinek a csend segít, ellenben mások számára meg pl a semleges érzelemi töltetű, repetitív "halandzsa" (ami a mantrázás egy fajtája, bár persze léteznek olyan mantrák is, melyeknek ELVILEG van konkrét jelentésük).
2016. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És nekem nem? Meg le is vagyok pontozva ez nem igazságos. Semmi rosszat nem tettem csak megkérdeztem, ez nem igazságos!!!
2016. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Előző, á, semmi rosszat nem tettél, csak végigtrollkodod az ezoterikus rovatot, ahogy sorra látom...
2016. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Törödj a saját dolgoddal.
2016. máj. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt pontosan hogy én mondhatnám a te számodra - az itteni reakciód okán.
2016. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!