Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Más is van úgy vele, hogyha...

Más is van úgy vele, hogyha épp egy álom közben szólal meg az ébresztőóra, sokkal nehezebben ébred fel, mint amikor nem?

Figyelt kérdés
Sokszor megfigyeltem már, amikor épp álmodok valamit, és akkor csörög az óra, sokkal "kómásabb" vagyok, és lassabban térek magamhoz, mint mikor nem álomból kelek fel. Ilyenkor mélyebben alszik az ember, vagy miért van ez?
2016. jún. 2. 08:57
 1/2 Blenderman válasza:
Szerintem teljesen természetes, hogy mélyebb alvási fázisban vagyunk miközben álmodunk. Ébredéskor még hatása alatt is vagyunk az álom "eseményeinek", így persze, hogy még nehezebb magunkhoz térni :-)
2016. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen és ez azért van ,mert 30 percenként mély alvásban vagy ekkor álmodhatsz és amikor nem akor könnyebben kelsz fel mert nem aludtak melyen!
2016. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!