Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet a Gyűrűk Ura világa?

Létezhet a Gyűrűk Ura világa?

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam a könyvet, és ámulatba ejtett, szó szerint leesett az állam, hogy Tolkien ilyen precízen írta meg a könyvet. A tündék, hobbitok, törpök. A szokásaik, a Gyűrű háború. Na meg a filmben, amikor Samu mondta Frodonak, hogy " szerinted benne leszünl majd énekekben, regékben?" Meg a végén is, " A Gyűrűk Ura Zsákos Frodó tollából" Ez most hülyén jött le. De lehet arra esély, hogy az író egy létező világot vetett papírra?

17/L



2016. jún. 16. 00:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehet.
2016. jún. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
47%
Ha a párhuzamos univerzumok igazak, akkor pontosan létezik.
2016. jún. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Persze, létezik. A szilmarilokat olvastad, az a legélethübb? Ott az van, hogy Iluvatar teremtette az isteneket, nála van az egész dalnak a része. Az egész dallal mindenkit le tud verni, bárkit le tud másolni, hisz ö teremtette öket. A leghatalmasabb maja meg bombadil toma volt, de ö nem vett részt a Nagy Csatában. Az egy gyürü erejét Bombadil Toma tudta irányitani, de nem akarta. Bombadil Toma nem tudjuk ki volt, talán Krisna (?)...
2016. jún. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik!

Hiszen te magad írod: olvastad könyvben, sőt rajtad múlott, ha filmen nem láttad.

.

Párhuzamos világokban akár Hófehérke 7 törpéjének bányája is létezhet!

2016. jún. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert tényleg annyira magával ragadott a könyv világa. Na meg én hiszek a párhuzamba :D
2016. jún. 16. 08:19
 6/14 anonim ***** válasza:

Minden lehet!

De én a bazi nagy pókok miatt remélem, hogy nem igaz.

2016. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én kifejezetten örülnék neki, ha lehetséges lenne :)
2016. jún. 16. 14:10
 8/14 anonim válasza:
Kedves Kérdező, én 2014-ben láttam először a Gyűrűk Urát, azóta hiszem, hogy létezik Középfölde, és az ott leírt dolgok is megtörténtek, szóval nem vagy egyedül :D
2016. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most megnyugtattal, hogy nem vagyok ezzel egyedul! :D Kb annyira hiszek benne, mint a levegobe, amit belelegzek :)
2016. jún. 16. 17:59
 10/14 anonim ***** válasza:

kedves Kérdező!


A Harmad Kor és a Negyed Kor a Föld előző korszakai voltak.

A Szilmarillok utolsó oldalán végül megnevezik embernyelven is az elsűllyedt Númenort, Atalante.

De nem folytonos a történelem úgy ahogy az gondolják, mert a Föld sem ugyan az már. A Cherubion történetekben illetve más fantazikban a nagy sós puszta a Földközi tenger medencéje. Még azt a történetet is megtaláltam amikor átszakadt a giraltári természetes gát.


Vannak médiumok akik ezeket a történeteket elő tudják hívni a múltból.


Most a Hatod kort írjuk, annak a végét.

2016. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!