Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet a Gyűrűk Ura világa?

Létezhet a Gyűrűk Ura világa?

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam a könyvet, és ámulatba ejtett, szó szerint leesett az állam, hogy Tolkien ilyen precízen írta meg a könyvet. A tündék, hobbitok, törpök. A szokásaik, a Gyűrű háború. Na meg a filmben, amikor Samu mondta Frodonak, hogy " szerinted benne leszünl majd énekekben, regékben?" Meg a végén is, " A Gyűrűk Ura Zsákos Frodó tollából" Ez most hülyén jött le. De lehet arra esély, hogy az író egy létező világot vetett papírra?

17/L



2016. jún. 16. 00:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ezt nem tudtam :O dejo, ezentul ha megkerdezik, azt fogom mondani, hogy a hatod korban szulettem :D
2016. jún. 16. 23:01
 12/14 anonim ***** válasza:
44%

Úristen, pacepalm.

Ha eddig valamilyen drogot szedtetek, álljatok le vele, ha viszont semmit, talán érdemes lenne elgondolkodni egy gyógyszeres kúrán.

2016. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ugye milyen valóságosnak látszik?Miután olvastam meg néztem a filmeket tervezgettem,hogy középföldére költözök!:)
2016. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

"Ha a párhuzamos univerzumok igazak, akkor pontosan létezik."


Akkor sem léteznet. Minden hülyeség ott sem létezik, csak aminek több esélye van az valósul meg ott is.


Az író beszívott, amikor ezt megírta.

2016. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!