Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy két...

Ti hisztek abban, hogy két embert egymásnak szánt a sors?

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 21:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%

Együtt jártam középiskolában valakivel, ők közben az ország másik végébe költöztek, pár évig semmit sem tudtunk egymásról.

Aztán arra az egyetemre mentem, véletlenül, ahol tanársegéd volt. Újrakezdtük, a szülei nagyon nem akarták...

Végeztem, szakítottunk.

Pár év múlva a munkahelyemre jött ő is dolgozni, akkor már mindketten házasok voltunk, szóval tudtuk, hogy nem lehet semmi. Én váltottam végül, mert csak így tudtunk tisztességesek maradni.

Három évig megint nem tudtunk egymásról, míg a felesége nem pont engem választott ki egy munkára, és őt küldte mindig maga helyett. Szenvedtünk. Megbeszéltük, hogy nem lehet.

Elköltöztünk. És most megvették a szomszéd házat :( Nem lehet véletlen.

2016. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem hiszek ebben.

Abban hiszek , hogy az kölcsönös szolimpàtia ès őszintesèg kell a hosszù kapcsolathoz.

2016. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Egyes nekem ez magas, ha mindig egymást akartátok és az élet összesodort titeket ki tudja hányszor akkor mire vártok? Hányszor köpitek ki a sült galambot? Tudjátok mit bámuljátok egymást vagy ötven évig még.
2016. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
3: bámuljuk. Nem fogom megcsalni a féjem, ő sem a feleségét.
2016. júl. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, egészen addig amíg tart a szerelem :)
2016. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Huh első ez nem semmi. Szeretitek még egymást ?
2016. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is a párom a végzetem én hiszem. Nekem volt egy 5 évig tartó kapcsolatom de csak jártunk még fiatal voltam akkor. Aztán megismertem rá chat-en a páromat akivel még most is együtt vagyunk,igen chaten durva, és mikor megláttam tudtam hogy Ő az akire vártam álmaimban és viszont is igaz. Ennek 13.5 éve. Volt szakításunk is ,mert voltak bonyodalmak,nehézségek de éreztem ,hogy még ezzel nincs vége... Eltelt talán 1 év így külön. Ismerkedtem mással, másokkal senki sem érdekelt belül nagy ürességet éreztem.. párom szintén,ő huzamos ideig külfödön dolgozott. Aztán egyszer csak mikor még postán dolgoztam egy centerben, komolyan mondom előre megéreztem először a jelenlétét és utána a parfümét amit imádtam rajta, teljesen ledöbbentem ettől az elemi érzéstől ,hogy Ő itt van és figyel. Felnéztem a mukámból de nem láttam sehol, teljesen levert a víz ,remegtem :D gondoltam vkin ugyanazt a parfümöt érzem ... Dolgoztam tovább, kis idő múlva erős érzetem lett ,hogy itt van és engem. Felnéztem. És igen :) ott állt szemben a kirakatnál és figyelt engem. Azóta együtt vagyunk ,és elválaszthatatlanok. Gyerekünk nincs így persze csak egymásra kell figyelnünk és így kaland az életünk. MOndta is mikor mással volt is rám gondolt folyton mintha megbabonáztam volna, velem ugyanígy volt. Szóval hiszem ,hogy mi egymásnak lettünk teremtve ezidáig tuti :D és folyton tervezzük a jövőt ,együtt!
2016. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem is van párom, gyerekem is. De egy nagyon fura érzés van bemnnem. Egész a gyerek jöttéig egy se veled - se nélküled kapcsolat volt, sok érzelemmel. Azóta nyugi van, de már nem is érzek iránta semmit, szerelmet semmiképp. Mintha elvágták volna. Mintha a mi kapcsolatunknak egyetlen egy célja lett volna: a kislányunk. És a közös kis küldetésünk vele véget is ért. Úgy értem jóban vagyunk, meg gyerek meg minden, de az érzéseim néhány év után most más iránt lángoltak fel. Az illetőt nem ismerem, és friss házas, boldognak tűnik. De nem szűnik bennem az érzés, hogy nemsoká nekünk találkoznunk kell, és az a találkozás nem múlik majd nyom nélkül. Újra látni akarjuk majd egymást, és ha ez megtörténik, többé semmi sem állhat közénk.
2016. júl. 28. 14:31
 9/11 Ozmium42 ***** válasza:
0%
Nem hiszek. Mégis miért szánna? Több milliárd ember van a földön, egy csomó kombinációkban találkoznak egymással, sima statisztikai szükségszerűség, hogy néhányan pont magukhoz illőt találnak, néhányan meg nem találnak ilyet soha, a legtöbben meg elég rugalmasak ahhoz, hogy ne csak a tökéletessel érjék be. Nem is erre megy ki a játék egyébként.
2016. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#1 Nálatok biztos így van.
2016. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!