Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy akiket egymásnak szánt a sors, előbb-utóbb találkozni fognak?

Figyelt kérdés
Nem általánosságban mondom, hanem pl. ilyen esetre, mint az enyém (tehát ismered a másikat, de nem kaphatod meg): nagyon megkedveltem egy lányt az interneten keresztül, de találkozni szerintem sohasem fogunk, van barátja, akivel nagyon szeretik egymást :(

2015. szept. 24. 10:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha letezik ilyen, akkor neked a sors nem ezt a lanyt szanta, hanem egy masikat, csak meg nem tudsz rola :)
2015. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem tartom kizártnak, azzal a kitétellel, hogy fogalmam sincs, kit szánt nekem a sors.

A konkrét esettel kapcsolatban az a véleményem, hogy attól, hogy valakit interneten keresztül megkedveltél, elég merész levonni olyan következtetést, hogy a sors neked szánta volna...

2015. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Én már nem tudok ilyenben hinni.
2015. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Én igen, viszont ha nem jön össze, akkor egyszerűen nincs dolgotok egymással és nem szabad miatta bánkódni. Majd jön más, ha úgy kell lennie. :)
2015. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj. Max lelki szemetesláda szerepét töltheted be nála, ami részedről reménykedés lenne, hogy több lesz (de sosem lesz az).
2015. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Akár van, akár nincs, várni ilyesmire semmiképpen nem érdemes. Éld az életed. Ha úgy alakul, hogy szabaddá válik, és még ráadásul érdeklődik is irántad, ráérsz akkor végiggondolni, hogy az adott élethelyzetben érdekel-e még. Nem kizárt, hogy addigra találkozol valakivel, akivel boldog vagy, és a lány már csak egy szép emlék lesz számodra.
2015. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

ilyen nincs


ám is isten ments hogy egy nővel elkötelezzem magam :D

2015. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Bízom benne, hogy egyszer összehoz majd a sors a nekem szánt több tonna húszezresemmel.
2015. szept. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy senki nem véletlenül lép be az életünkbe és lép tovább. De hogy kivel mi a dolgunk, párkapcsolat vagy bármi más, az már más kérdés. Akikkel dolgod van, azokat nem tudod elkerülni, igazából innen ismered fel az ilyen kapcsolódásokat, hogy akármit tesztek, valahogy mindig odakeveredtek egymáshoz.
2015. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Tisztázni kellene, hogy ki az a sors?
2015. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!