Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a rák...

Mi a véleményetek a rák csillagjegyű férfiakról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 21:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én rák (nő) vagyok és párom is rák mindössze egy nap választja el a szülinapunkat :)Hatalmas vonzerővel rendelkezik vonzottuk egymást mint a mágnes mikor talélkoztunk csak úgy forrt a levegő.

Szép kis párost alkotunk , viharos a kapcsolatunk de mégis nagyon imádjuk egymást már 6 éve ,ragaszkodásunk nagyon erős. Én érzelmes vagyok ő viszont nem vagy ritkán mutatja ki. Kemény ,férfias jellem. Irányító és mivel én is ezért sokszor ütközünk :D Én precíz vagyok ő nem annyira . Ő dolgos ,folyton nyüzsög én lustibb vagyok de házias. Ezeket azért sorolom ,hogy látható legyen milyen nagy különbség van rák és rák között is.

Rám jobban illik egy rák jellemzése,de persze nem minden. De számít az aszcendens is. A család mindkettőnk számára a legfontosabb ebben hasonlítunk a legjobban vagy talán csak ebben :)

2010. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

előrebocsájtom, h nem szeretem a rákokat.

Sírósak, érzelmesek (oké ez nem feltétlenül baj). Akikkel én találkoztam, nem voltak határozottak. Érzelmileg lehet rájuk hatni. Mindenre képesek, nem megbízhatóak... kivéve ha szeretnek.

ikrek lány.

2010. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok: vannak kivételek mint ahogy írtam párom sem tipikus rák ,sőt.

Utolsónak: Nem lehet általánosítani minden rákot ez nevetséges :D rám sem igaz minden jellemzés amit leírtál . Sírós :igaz És írod nem feltétlenül baj én úgy gondolom igen :) t.... tele van mikor sírhatnékom van ,néha a semmin is.Bár elmondanám más jegyűek is sírósak. Érzelmes az még elmegy.

Viszont határozott vagyok párommal együtt ebből van sok vita . Megbízhatóság?? Kikérem magamnak az összes rák nevében nem lehet általánosítani. Nálam megbízhatóbb ember nem sok van . Mindenre képesek? Kifejtenéd? :D jó végülis nem érdekel kinek mi a véleménye . De úgy gondolom őrültség lenne ha minden azonos jegyű ember ugyanolyan lenne ,ugyanazokkal a jellemvonásokkal .

2010. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

19:30 vagyok

úr isten nem leírtam h "azok akikkel én találkoztam"????

2010. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Úr Isten hagyjuk már ezeket a jellemzéseket :D Találkozni azt írtad, de évekig éltél is az egyikkel? Hagyjuk már.

"előrebocsájtom, h nem szeretem a rákokat." :D ez a kijelentés is röhejes. Nem lehet így általánosítani.

2010. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%
én rák ffi vagyok és 100 %ig megvagyok magammal elégedve a többiek véleményét meg ki nem sz:rja le???
2010. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!