Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valóban láthattam egy lehetség...

Valóban láthattam egy lehetséges időutazót?

Figyelt kérdés

Fontos! A tegnapi nap folyamán áthaladt a "színtéren" egy olyan személy, akit külseje és megnyilvánulásai alapján akár az antiküthérai szerkezet megalkotójának is nevezhetnék, modern kivitelben. Látszott rajta, hogy intelligencia és tudás szempontjából magasan a feldühödött köznép felett áll, és minden lépését komoly cél irányítja, minden lélegzetvételét a dicsőség magasztos érzése itatja át,... felemelő érzés volt rápillantani.

Habár ruházata hosszú, kopott és koszos volt, testtartása mégis büszkeségről árulkodott.

Külsejét (leginkább arcát) tekintve, nagyon hasonlított a képen látható személyhez, bár a ruházata régiesebb volt, és a haja hosszabb, "szétállóbb", nem divatkövető:

[link]


Kérlek benneteket, csillapítsátok izgatottságom, mert mindjárt beleőrülök!

Lehetőleg komoly válaszokat várnék. Kérlek, hozzátok ki magatokból a maximális együttérzést. Gondoljatok bele, milyen érzés lenne, ha Ti tapasztaltatok volna hasonló "jelenést".


2017. márc. 5. 14:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%

Láttál egy embert, akibe beleakarsz képzelni valami pluszt. Nyugi van, csak túlgondoltad. Ennyi az egész.. de ha valami igazoló választ akarsz csak elfogadni, akkor:

Igen, biztos időutazó volt, és kiszemelt magának, és lehet fel is fog keresni, hogy csatlakozz hozzá.

Megfelel?


A linkelt kép pedig már rég megoldódott, akkoriban ez normális volt, csak a többiek voltak nagyon formálisak.

2017. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
37%
egyszerűbb lett volna megkérdezni magát a figurát, nem? mint a sok jóembert itt szidni.
2017. márc. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

15:39

Valószínűleg idősebb vagyok nálad, viszont tény, hogy pszichésen vannak gondjaim.


15:40

Abban lehet valami, hogy esetlegesen túl sokat belelátok...


15:44

Nem én kezdtem, csak visszavágtam. A leírt sorok nem hazudnak.

Féltem megkérdezni, túlságosan furcsán jött volna ki.

2017. márc. 5. 15:48
 14/30 anonim ***** válasza:
37%

érdekes hogy a legtöbb pszichés gondos figura sosem használt drogot. de ezt csak mellesleg.


a füvet, ópiumot és kokaint kül akkor tiltották be, amikor fejlődött a vegyipar. nem lennének gyógyszertárak, ha nem tiltották volna be azt a maréknyi növényt, amit maga góré ültetett el hogy a gyerekeknek legyen minden bajra gyógyír.


ja igen, őt is látni vélik néha. mármint a górét.

2017. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
Mit tolsz? Le kéne állni az anyagról.
2017. márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Mint írtam, NEM drogozom.

Szomorú, ha ezt ennyire nehéz felfogni egyes személyeknek.

2017. márc. 5. 16:39
 17/30 A kérdező kommentje:
Elegem van abból, hogy felteszek egy kérdést, és még én vagyok a rossz mások szemében, amikor ők kötekednek.
2017. márc. 5. 16:41
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Ezt egyszerű megelőzni. Ne csinálj hülyét itt magadból. Nyugtass meg, szavazni nem mehetsz, ugye?
2017. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a politika? Nézz először magadba, és csak utána alkoss véleményt.
2017. márc. 5. 17:13
 20/30 A kérdező kommentje:
A "hülyeség" magasabb jellembeli minőség, mint a bunkó, kötekedő jellem.
2017. márc. 5. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!