Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak szerintem szánalmas ez a...

Csak szerintem szánalmas ez a témakör?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 21:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem, vannak hozzád hasonló szűk látókörű majmok még sokan.
2010. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%

Az épelméjűség nem egyenlő a szűklátókörrel.

Én egy nagyon nyitott ember vagyok szinte mindenre, de az ezotéria egy vicc.

Ostoba, buta emberek mentsvára.

Nevetséges. 21 század, tudományok.

És emberek ilyen nevetséges mesékben hisznek. Nők lapjából olvassák a horoszkópot és ez alapján élik az életüket...

Szánalmasak vagytok.

2010. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyitott ember vagy, tudhatnád, hogy az ezotéria nem = a Nők lapja horoszkóppal...
2010. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem lennél totális analfabéta láthatnád, hogy nem is írtam ilyet.
2010. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán, ha nem írnál ide semmit, nem tartanálak egy jó nagy segg.fejnek.
2010. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Bemásolom egy másik kérdésre kiírt válaszomat.


És te meg ennyire unatkozol, hogy kiírsz egy kérdést, aminek köze sincs az ezotériához? Különben én ezt nem is értem. Állandóan nyavalygott mindenki, hogy miért a Tudományok témakörben teszik fel az ezotériás kérdéseket. Most meg idejártáltok, és pocskondiázzátok a témakört. Komolyan ép ésszel nem tudom felfogni, ha téged ez nem érdekel minek jössz ide? Én sem megyek a vallás témakörben sohasem, mert ateista vagyok. Én is odamehetnék aztán fujjoghatnék hogy na persze őt aztán megsegítette isten. De nem megyek, mert azzal foglalkozom ami engem érdekel. A másik dolog meg, hogy a Szerelem/Szex témakörbe is feltesznek kb. félóránként egy kamukérdést, óránként meg olyan kérdéseket írnak ki, ami nem 10-szer, hanem vagy 100 szor elhangzott már. Szóval én is joggal kérdezhetem, hogy te is ennyire unatkozol? Hogy már más nem jut eszedbe csak a mocskolódás? Hát akkor gratulálok neked. Én is az ezotéria csak egy kis részében hiszek, pl. az álomfejtésben abszolút nem, sőt egy ökörségnek tartom, mégsem írogatom oda az álomfejtés kérdésekre hogy "húúúúú te idióta nem is létezik ilyen". Erről ennyit.


Majdhogynem ugyanez volt a kérdés, és a véleményem nem változott.

2010. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem a témakör a szánalmas,hanem azok,akiket nem érdekel,mégis ide jönnek hülye kérdéseket feltenni...
2010. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ha téged kicsit sem érdekel akkor miért kattintasz az Ezotéria témakörre? Senki nem kért meg rá. Egyébként meg az összes témakörben vannak szánalmas kérdések, mégis válaszolunk rá.

Most mit vártál de komolyan? Azt, hogy majd osztjuk a véleményed és együtt lef*kázzuk ezt a témakört? Hát akkor nagyon rossz helyre jöttél! Pá pá!

2010. máj. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém húzz innen a szexoldalra,ahol 10évesek tesznek fel kérdéseket,az való neked..
2010. máj. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Sose értem meg mi értelme annak, hogy valaki beír egy témakörbe, ami elvileg nem is érdekli. Csak azért jön ide, hogy belekössön másokba? Ettől jobban indul a reggeled?! Menj ki az utcára, és kötözködj ott, hátha találsz valakit, aki orrbavág!
2010. máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!