Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Csak szerintem szanalmas...

Csak szerintem szanalmas dolog szaz meterrol lepuffanttani egy vetelenallatot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 05:56
1 2
 1/18 anonim válasza:
45%
Nem. Szerintem is az. Ez az egész vadászat a kielégítetlen férfiaknak van kitalálva...
2011. aug. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Igen, mivel az emberiség létezése óta ezt csinálja. Ha nem tennék, tele lenne az erdő beteg állatokkal.
2011. aug. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
De jó is a vad pörkölt. ;)
2011. aug. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem, az száánalmas, háborúba persze egy percig nem lenne bátorsárga elmenni. persze azért tegyük hozzá, hogy a nem sportcélú vadászatnak igen fontos funkciója van, pl a túlszaporodás megelőzésében.
2011. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
És a sportcélú vadászok ebbe bele vannak vonva.
2011. aug. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem is nagyon gáz, ha valaki ilyen "munkában"(?)leli örömét.
2011. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Ezek az emberek a háborúból elmenekülnének, ha fegyvert kéne fogni. Mert ugye, ott vissza is lőnek, nem úgy mint az állatok az erdőben.
2011. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

En megertem hogy neha kell, meg hogy nagy penzek jatszanak benne, de aki ezt elvezni tudja az a szanalmas.

En is vadasztam. Verebre 10 evesen es amikor sikerult egyet elejteni arcon tudtam volna kopni magam, nem hogy oruljek

2011. aug. 21. 13:30
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

Honnan a f@szból szeditek hogy csak azért "lövődöznek kint az edőben" mert az állatok nem lőnek vissza? B@zdmg, az a Teszkós csirke, amit tegnap ebédre ettél, lelőtt téged a mirelit pultnál, vagy a gondozóját a csirke telepen?

Vagy az a 50 kilós férfinek nevezett vega IMO k*cs*g elmenne egy háborúba, ahol bizonyos alternatív logisztikai okok miatt a másik oldalnak is van fegyvere? K*rv*r@ nem. vagy egyáltalán, hogy a f@szba jön ide, egy élelmiszer beszerző tevékenységnél (mert megérteném a hőbörgéseteket ha amit lelőnek, otthagynák megrohadni) ahol elfogyasztják később a lelőtt vadat, és VAN értelme az egésznek, sőt évezredes kultúrája van! És arról még nem is beszéltem, hogy a vadászoknál senki sem tiszteli jobban az erdőt, az állatokat...

A másik: Egy lelőtt vad másodperceken belül meghal, tehát humánusnak nevezhető módszer a lelövés.

Most egy csirkének, aminek JÓ eseteben fél négyzetméternyi élettere van, szebb élete van? K*rv*r@ nem.

2011. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Persze hogy mindennek megvan a maga oka. De azt mond meg nekem hogy lehet ez elvezetes. Most en pont egy afrikai vadaszt lettam aki repuogepen megkeresett egy zsirafot, kocsival utannament majd ketszer nyakon ,sziven es egyszer fejbelotte de nem halt meg. Kicsit sem humanus, de igazad van meg mindig konnyebb halal mint amit a termeszettol kapna. De azt mond meg nekem hogy hol van ebben a kihivas es foleg hol van ennek szepsege. Mert pl az oroszt aki landzsaval fog medvet meg tudom erteni de a lesipuskast akine csak egy ravaszt kell meghuznia azt kicsit sem
2011. aug. 22. 06:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!