Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, akit...

Van itt olyan ember, akit érdekel a Dianetika?

Figyelt kérdés

Nem, én nem vagyok semmilyen egyház tagja.

Főleg nem a Szcientológiáé.

Nem, nem érdekel már meglévő szektás emberek véleménye, olyan ne is jelentkezzen aki ,,szcientológus".


Olyan ember érdekelne, aki olvasta az L. Ron Hubbard: Dianetika c. könyvet, 1994 vagy az előtti kiadásút, és érdekli a téma...


Lehetőleg fiatal legyen (30 alatt), neme mindegy.

Köszi előre is a válaszokat.


Azért tettem a kérdést a tudományok közé, mert a Dianetika egy létező tudomány, azaz másik már meglévők ötvözése. A topic helyes ezáltal.



2017. júl. 2. 23:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Látom azért az egyház lájáratókampánya jól működött titokban Hubbard ellen...
2017. júl. 3. 22:57
 12/20 Mojjo ***** válasza:
56%

@11: Nézd, az a helyzet, hogy a szcientológia egyház egy évszázadnyi kőkemény és mindenre elszánt munkával sem tudná annyira komolytalanná tenni L. Ron Hubbard munkásságát, meg a Dianetikát, mint amennyire te azzá tetted a #6-os hozzászólásban a topic olvasói számára.


A tudomány rovatba írogatóknak ez értelemszerűen nem fog bejönni. Most, hogy átkerült az ezotéria rovatba a kérdés, már van esély arra, hogy sikerül erre fogékony embereket találnod. Az más kérdés, hogy a saját kérdésedre - amit ugye nem írtál ki végül - kapsz-e választ, vagy sem.

2017. júl. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%

A dianetika történelem egyik legzseniálisabb áltudományos összeollózása. Különböző spirituális és pszichológiai módszerekből állította össze tanításait Hubbard.


Voltam tanfolyamon és tanítottak egy módszert amit auditálásnak hívnak(nem a műszeres auditálás). Ez a módszer elejétől a végéig megegyezik a regressziós hipnózissal!!!


GÁZ!!!

2017. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13-as: mikor voltál ?

Hányat írtak akkor ?


Ha nem 1995 vagy előtte akkor cseszheted, mert akkor már ide is elért az Új Egyház és az új kormányzati szarság.

Azóta ők agyat mosnak.

De még előtte úgy tudom rendesen tanították !

2017. júl. 5. 00:57
 15/20 anonim ***** válasza:
En ilyen vagyok. A Dianetika konyvet 17 evesen olvastam eloszor, nagyon megfogott. Soxor eszembe jutott kesobb, igy kezdtem utana jarni a dolgoknak. Magat a szcientologiat jonak tartom, szimpatizalok is veluk, de vhogy kozelebbi kapcsolatba megsem kerultem veluk. Pedig itt lakom a kozpontjuk mellett.
2017. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
szcientológia az egy durván destruktív szekta. rengeteg pénzébe is kerül az embernek. Xenu története is nevetséges
2018. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Várom az új véleményeket.

2018. febr. 18. 12:21
 18/20 anonim válasza:
addig érdekelt mig nem találtam magam szembe a dianetikusok onmagukat korlátozo korlátjaival...
2020. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Alex Fly ***** válasza:

Gondolom az egy cseppet aem zavar, hogy a dianetika az maga a szcientológia...

A szcientológua pontosan azért szcientológus, mert elhiszi a dianetikát. A kettőt nem lehet elválasztani egymástól.

2020. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
valaha egy csapat voltak, dianetikusoknak hívták magukat de kb. 30 éve különváltak. az egyik csapat megalapította a szcientológia egyházat, ami még a dianetikusoknál is korlátozottabban alkalmazta a dianetikát, a másik csapat elsorvad.
2020. jún. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!